Arra gondoltam, hogy hasznos lenne, ha a pesti bringaboltokat és szervizeket egy csokorba gyűjtenénk.
Én elkezdem a sort. Ti egészítsétek ki kedvenc helyeitekkel. Aztán majd szépen beszerkesztem őket az elejére, hogy egy helyen legyenek, ami által egy hasznos kis lista generálódik.
Kéne a bolt neve és címe és elérhetőségek (telszám, e-mail cím, honlap)

És hogy tudjuk, hogy melyik bolt hol van, Steer varázsolt egy TÉRKÉP-et!
mate sem volt rest és összerakott egy bárki által szerkeszthető TÉRKÉPet.
Köszönjük!

További országos bringabolt és kölcsönző adatbázis: www.bringazz.hu

Valamint egy "Master chart"

Utolsó frissítés: 2009.08.29.

-1.ker.

-2.ker.

-15.ker.

-16.ker.

-17.ker.

-18.ker.

-19.ker.

- Petróczy Kerékpárüzlet: 1194 Budapest, Üllői út 309.; Tel: 282-6445
    - László Kerékpár: 1195 Budapest, Üllői út 309.; Tel: 282-6445; Mobil: 70/941-1425; Mail: csilla.f@t-online.hu

-20.ker.

-Ecobike kerékpár szaküzlet és szerviz, Cím: 1203 Budapest, Baross u. 3., Tel. 06-1-706-3680, 0620-466-0987, honlap: www.ecobike.hu, email: info@ecobike.hu
    - Vadhajtás Kerékpárbolt: 1203 Budapest, Ady Endre u. 80.; Tel: 284-6917
    - Magellán-Petróczy Kerékpár Üzlet: 1203 Budapest, Török Flóris u. 13.; Tel: 283-7515
    - Hosszú kerékpár: 1201 Budapest, Köztemető u 71.

-21.ker.

-22.ker.

Hozzászólás-megjelenítési lehetőségek

A választott hozzászólás-megjelenítési mód a „Beállítások mentése” gombbal rögzíthető.
1
boci képe

ez jó :) Dollinger száma

ez jó :)
Dollinger száma 20/427-16-92

Bice-Boci
----------
...akrat icob, icoB
3:-O

RABIC - LE AZ ÚTRA!

2
Hemü képe

IV. Mátyás tér

IV. Mátyás tér 1.

_________///Hemü\\\__________
\ Bitta Hebud, samdacia of Bilagit /

3
eti képe

http://bicikli.lap.hu/ :

http://bicikli.lap.hu/ : Üzletek, szervizek - Budapest

4
Stefidzsi képe

Igen ismerem. Viszont az a

Igen ismerem. Viszont az a lista korántsem teljes. Ráadásul elég kesze-kusza. Itt szeretnék egy olyat létrehozni, ami kerületekre van lebontva és amiben a kis szervizek/boltok is szerepelnek, amiknek nincs honlapjuk.
Lásd ugye a 4. kerületben az a 3 bolt.

5
zsoltee képe

Akkor legalább

Akkor legalább kimásolhatnád onnan a meglévőket ;) elég hiányos most még, de jó kis lista lesz, ha összegyűjtesz mindent.

Zsoltee

6
Stefidzsi képe

Csak azokat írtam be, ahol

Csak azokat írtam be, ahol jártam. De igazad van, azokat magamtól is beírhatom. :P
Szóval neki is kezdek.

7
Delfin képe

Szia Stefidzsi! Jó ez a

Szia Stefidzsi!

Jó ez a lista!
Egy kis jelzés!
Bringanti létező nagyon jó vállalkozó! Egyedi igények alapján, speciális kerékpárok és speciális eszközök gyártásával, személyre szabásával, átalakításával foglalkozik.
Többnyire fogyatékkal élő személyek részére!
Boltot nem tart fenn! Tehát kérlek töröld a XV. ker. Benkő István u-i címet ott nincs bolt! Ne vezessük félre az itt keresgélő embereket!
Őt telefonos egyeztetés alapján, vagy a honlapjáról emailben lehet elérni.
Kérlek vedd fel vele a kapcsolatot! anti@bringanti.hu
20-99-83-195

8
eti képe

Ha mindenképpen ide akarsz

Ha mindenképpen ide akarsz listát, akkor onnan bemásolhatsz egy adagot... :)

9
Stefidzsi képe

Nah ami a www.bicikli.lap.hu

Nah ami a www.bicikli.lap.hu -n volt, azt mind beirogattam ide. Mégis van olyan kerület még ahonnan nincs info.

10
magwas képe

A városmajorban van az a

A városmajorban van az a király outis-fixis bolt, hogyishívják?
A tizenkétkerről az jut eszembe, persze lehet hogy nem is tizenkétker.

A belvárost pedig le kell zárni.
--
a bátor kommutátor

11
Delfin képe

Kedves

Kedves Stefidzsi!

Köszönöm a gyors reakciót!
Köszi, hogy levetted a címet!
Mindenkinek elégedetten ajánlom, ha speciális, vagy egyedi bringát szeretne, keresse telefonon, vagy mail-ben továbbra is BRINGANTIT!
www.bringanti.hu
anti@bringanti.hu mail-ben, vagy telefonon, 20-99-83-195-ös számon!
További sok sikert munkádhoz!
Egy elégedett ügyfél

12
natyob képe

Itt van egy másik térképes

Itt van egy másik térképes gyűjtemény is moonbike.co
Ráadásul szívesen bővítem, ha valami kell rá. Nekem így térképen átláthatóbb mint listában.

13
adamekp képe

Szerintem a Pedalománt

Szerintem a Pedalománt említésképpen (ld. 13.ker.) az Újpestihez is beírhatnád, mert pont a kettő határán van (igaz, már Angyalföldi címmel).

Biciklis lányokat a vázamra!
üdv adamekp

14
Stefidzsi képe

Szerkesztettem.

Szerkesztettem.

15
adamekp képe

Oké. ;)

Oké. ;)

16
boci képe

van még egy (itt vettem

van még egy (itt vettem anno a Giantemet):
Bike Store kerékpárbolt
1065 Budapest
Nagymező utca 37-39
mobil:+36-309-246-335
http://electrabike.hu/

Bice-Boci
----------
...akrat icob, icoB

RABIC - LE AZ ÚTRA!

17
magwas képe

A nyóckerbe a József és a

A nyóckerbe a József és a Német sarkán van a Szigeti: Budapest, VIII. Német u. 13.
06/1/3142937

A belvárost pedig le kell zárni
--
a bátor kommutátor

18
boci képe

és van még egy, bár nem

és van még egy, bár nem tudom működnek-e még:
Nella Kerékpárcentrum
1054 Budapest
Kálmán Imre u. 23.
331-31-84
www.nella.hu - nekem nem jön be, pedig tudom, hogy jártam már ott régebben.

Bice-Boci
----------
...akrat icob, icoB

RABIC - LE AZ ÚTRA!

19
eti képe

Decemberben még működtek.

Decemberben még működtek.

20
Chubby képe

Még mintha azután is... De

Még mintha azután is... De nekem valahogy nem szimpi az a hely :(

"Nínó, nínó, bocsesz, tűt, hümm, jessz, kössz"

21
Szindbád képe

Ma voltam náluk, megvan

Ma voltam náluk, megvan még, korrekt helynek tűnt.

22
Roncsfey képe

Az a hely igazi Armstrong

Az a hely igazi Armstrong fan klub. (Amúgy én bírom őket.)

23
Vitéz képe

Egy hétig kerestem vagy

Egy hétig kerestem vagy 8-10 bringaboltban outi villát, és végül ott kaptam egy szép állapotban levőt 2000-ért...Én szeretem őket:-)

24
er13a18 képe

én a nellába járok már

én a nellába járok már egy ideje.
választás csupán azért rájuk esett, mert ez volt legközelebb. De teljesen elégedett vagyok velük. kedvesek, mindig csinálnak pluszi beállításokat, olajozást, stb, amit nem számítanak fel.
legutóbb, most 2án jártam náluk, mert ahol szilvesztereztünk a szomszédok úgy gondolták, felhívják a figyelmem arra, hogy nem tetszik neki a lépcsőházban lezárt bringa, s kicsavarták a szelepet az első kerekemből... kellemes volt jan 1én este 8km-t sétizni, s hazatolni a bicót (taxitársaságtól egyik sofőr sem vállalt kerékpárszállítást)
Ezt pl ingyen megcsinálták.

25
norbijúzer képe

10. ker: - Mounty

10. ker:
- Mounty kerékpárbolt: 1103, Óhegy u. 15/B. (tel: 06202563213)
(web nincs, emailről sem tudok)
- Drótszamár: 1105, Mádi u. 120.
(itt még a telefont se tudom)

--
--
--
"az úton parkolni luxus!" "haladnánk!"
--
amit leírok és amit lefotózok

26
Stefidzsi képe

Ez a Mounty tuti? Mert egy

Ez a Mounty tuti? Mert egy Mounty van a 11.kerben, az Etele úton.

27
norbijúzer képe

nem, ez egy másik mounty!

nem, ez egy másik mounty! nincs köze a kettőnek egymáshoz.

--
--
--
--

28
Stefidzsi képe

Rendben. Beraktam.

Rendben. Beraktam.

29
hf képe

Hungarobike Kerékpárüzlet

Hungarobike Kerékpárüzlet és Szerviz

Szilágyi Erzsébet fasor 101.
Budapest
1026
info@hungarobike.hu
(06 1) 489-0774

http://www.hungarobike.hu/

---
Ez a zén oldalam

30
szasza képe

A cm előtt többek közt

A cm előtt többek közt ezekbe a boltokba vittem cuccot:

XX. kerület:
Vadhajtás: Ady Endre 80
Magellán: Török Flóris 13

XIX:
Üllői u 309. (Petróczy kerékpárüzlet?)

XVIII:
Nem tudom mi a neve: Üllői 475
Hörl kerékpár: Petőfi u 24

A XX. kerület az tuti, ott nem akkor jártam először, de a XIX-XVIII-nál nem garantálom, hogy 100%-ig jók az adatok. Sajnos netről kerestem ki anno, hogy hová kell mennem és hát elég hiányosak voltak az infók. Ott helyben meg már nem csekkoltam le, hogy stimmel-e a házszám meg a név :)

Jah és a XXIII-ban is van egy a Hősök terén, de pontos címet nem tudok.

fából vasparipát

31
Stefidzsi képe

Nem erre gondolsz a Hősök

Nem erre gondolsz a Hősök terei alatt?

Az Üllői út 475-re pedig ezt találtam. Ami nem bringabolt...

32
Névtelen képe

Melyik boltokban kaphatóak

Melyik boltokban kaphatóak használt kerékpárok (monti/trekking/city)?

33
Hemü képe

Dollinger (4.

Dollinger (4. ker.).

_________///Hemü\\\__________
\ Bitta Hebud, samdacia of Bilagit /

34
Gabika képe

kint Érden a Maxi-bike, dö

kint Érden a Maxi-bike, dö beszt :P
-------------------------------
a bigtétényi kerékpáros bandita

35
aron képe

a luongo linkje alatt ott

a luongo linkje alatt ott vannak az adataik is:
1136 Budapest Raoul Wallenberg u. 1. Telefon: 1/270-1077 luongo.kerekpar@gmail.com

és a visegrádi utcában ott van a speedway is.
Cím: 1132 Budapest, Visegrádi út 18/c
Tel/Fax: +36 1 239-0790
E-mail: info@kerekpar-outlet.hu
Web: www.kerekpar-outlet.hu
http://www.speed-way.hu/

a 2.kerben meg a városmajor utcai bolt, a lajosék. de nem tudok pontosabbat, a csaba utcánál.

www.criticalmass.hu/lakat

36
Stefidzsi képe

Amikor feltettem, akkor épp

Amikor feltettem, akkor épp nem működött a Luongo honlapja. Köszi, hogy szóltál, mert azóta el is felejtettem megnézni.
A Speedway, pedig szerepelt, Kerékpár Outlet néven, de most már azt is odaírtam, hogy Speedway.
A városmajorit is betettem, de az nem 2.kerületi, hanem 12. kerületi.

37
KAMA3 képe

XXII höz Tucan sport

XXII höz Tucan sport Campona
http://www.tucan.webzona.hu/mainpage.htm
Telefon: 06-1/424-3402

Autómentes Nap = Autómentes belváros.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Nyélen rakjad, Ne a járdán!

38
KAMA3 képe

XXII hoz még: Potto Spec

XXII hoz még:
Potto Spec Bt.

1222 Budapest, Árpád u. 69.
0612269515

Autómentes Nap = Autómentes belváros.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Nyélen rakjad, Ne a járdán!

39
Stenkey képe

Talán az is fontos

Talán az is fontos lehet,hogy melyik boltban van szervíz is.
Ma kb. 5 boltban voltam egy darab csavart kellett vennem/berakatnom.
Moszkvától toltam a gépet a vadász utcáig.
Elvileg a Budagyöngye mellett van bolt,mondja valaki,hát akkor megkeresem gondoltam,de nem találtam,lehet,hogy nincs is?!?
Aztán Csaba utcát (12.ker.) ajánlották,de ott semmit nem találtam,akkor eszembe jutott a nagymező utca,persze a város másik vége,de ugyis a nyugatiba tartok.
Nagymezőben 2 bolt is van(bikestore & Nagy Lajos Kerékpárüzlet).de mind 2-ből elzavartak. Mondván gyors szervíz nincs.
Nellát ajánlották (1054 Budapest, Kálmán Imre utca 23)
Végre! Alkatrészek sokasága a bolti kirakatban,bemegyek de már jöhettem is ki,probáld meg a vadász utcában mondták!
Na ezek után már... De csak egy utca,hát akkor toljunk még egy keveset a bringán.
BringaVilág: 1054 Budapest, Vadász utca 10.
Ide is betérek,már a legkevesebb reményt táplálva a dologhoz!
S láss csodát,itt tudtak nekem egy darab csavart adni,s a helyére került az a bizonyos csavar.
Nos ezuton köszönöm mégegyszer a segítséget a bringavilág munkatársainak!

Nem mind arany...

-
"...fekete fehérben menetelt szépen a KRITIKUS TÖMEG,
hitét a kínzókamrák sötét hire sem törte meg..."
"Ákos:1956"
-
-CM minden hétköznap!!!
-

40
Stefidzsi képe

Hát szerintem elég lett

Hát szerintem elég lett volna a Moszkvától a Hattyú utca 2ig (KerékVár) tolni a gépet...
De persze Te se tudhatsz minden bolt pontos helyéről. Ezért van ez a lista. ;)

41
RoGeR képe

Van egy bolt a Nyúl

Van egy bolt a Nyúl utcával szemben (ProBike) és a Nagyajtai utcánál is (Hungarobike, a szervizúton).

---
Bringasávot a Nagykörútra!

42
Mumin képe

Lehetne valami olyan

Lehetne valami olyan felületet keresni, ahol kommentelni lehet a boltokat. Pl. lehet, hogy valaki azt szereti, ha gyorsan kész a bringa, más pedig azt, hogy laza csákó a szerelő, más pedig a rendkívül precíz munkát részesíti előnyben... Mindenki megtalálhatná a neki legmegfelelőbbet.

43
Vitéz képe

http://criticalmass.hu/forum/

http://criticalmass.hu/forum/20080701/bicikibolt-feketelista

44
mino képe

9. ker: Bringaker Bt. Cím:

9. ker:
Bringaker Bt.
Cím: 1091 Budapest, Üllői út 51.
Telefon: (1) 215 9161.
Fax: (1) 215 9161.

Frankó kis hely, outival oda járok.

mino

45
Chubby képe

Hmmm onnan származik a

Hmmm onnan származik a biciklim :D:D Az eddigi egyetlen, ami van. És egész jól bírja. Szervizelni viszont mindig a Nellába küldött apám... Az az ő kedvence.

"Nínó, nínó, bocsesz, tűt, hümm, jessz, kössz"

46
Tekla képe

Klassz hely, eddig semmmi

Klassz hely, eddig semmmi gond nem volt. Gyorsan csinál mindent, sokat nem időztem még ott. Mondjuk hatalmas gondom még nem volt a biciklivel, amit sokáig tart szervizelni. :)

"Gumikerekeken csendben suhantok, fürtjeid között napfény és menetszél játszanak, érzed, hogy tested, a környezeted, és a hozzád barátságos gép tökéletes harmóniában dolgozik."

47
rasztacsubi képe

Hugót nem ajánlom, drága

Hugót nem ajánlom, drága és a kiszolgálás is hagy maga után kívánnivalót, egyszerűen le se szarnak. Múltkor 14000 et akartam elkölteni, bukó 57-es méretben[rasztára] és citadel u-vas, de 5percet álltam a pultnál, mert épp a leltárt vezette. Sehol senki elöttem.
Jaa a törzsvásárlóit se említették még.
Ja továbbá három törött küllőt nem voltak képesek kicserélni 5 óra alatt(helyette 2napot mondtak) így inkább le se adtam. Haza felé eltört egy megyedik is, a felnit vághattam a szemétbe.
Kálvin tér, Hugó

biciklisek minden hétköznap

48
Stefidzsi képe

Hugóékat én sem szeretem.

Hugóékat én sem szeretem. Ahogy írtad, drága és tojnak a fejedre.
Illetve ez attól függ. Ha épp nem akartunk semmit, mert csak nézelődtünk, akkor 4en jöttek oda egymás után, hogy segíthetnek-e, de amikor kinéztünk egy bicajt, hogy szeretnénk, ha elővennék és megnézhetnénk közelebbről akkor már nekünk kellett vadászni valakit, hogy ugyan jöjjön már segíteni. Ekkor megkértük, hogy húzza már meg a nyereg rögzítő csavarját, hogy rá lehessen ülni és ne billegjen. Erre a válasz az volt, hogy a biciklik nincsenek üzembe helyezve. Bazzeg tudom! Csak azt akarom, hogy húzd meg a csavart, hogy rá lehessen ülni. Jó-jó. Erre elment az 5 méterre levő szervizhelyiségbe és addig következetesen nem jött vissza, amíg meg nem untuk és a barátnőm nem ült föl végül a biciklire. És mint aki jól végezte dolgát odajött, hogy itt a kulcs. Kösz (bameg) már megoldottuk.
Egyetlen pozitívum, hogy egy csomó bringa van. Körbe lehet nézni, meg lehet tapogatni, aztán ha van vmi jó, akkor megnézni, hogy hol lehet ennél olcsóbbankapni. :P
De 1 szó mint száz én sem szeretem őket.

49
stms képe

Everest Kerékpárüzlet és

Everest Kerékpárüzlet és Szerviz Budapest XIII. Dózsa Gy. út 140. Tel.: 20/314-9609

Vettem ott egy jó bringát. :)

50
ders képe

Az értékelés beépítése

Az értékelés beépítése jó ötlet!
Én a bringakerbe (9ker, üllői és körút kereszteződésétől nem messze) járok, csak dicsérni tudom! Rendes a faszi, olcsó (sőt, csavar, más alapdolgokat ingyen megcsinál, mondjuk én sűrűbben járok oda), rendesen és gyorsan megszereli a dolgokat. Mondjuk komplexebb dolgokat nem vállal (nekem egyszer pedálagyat (?) kellett cseréltetnem, azt nem tudta megcsinálni.

És ezért is kérdeznék: komolyabb átalakítást szeretnék a bicómon: szétmentek a fogaskerekek, már ugrál rajta a lánc, úgyhogy elől-hátul szeretném ezeket lecserélni. Viszont ha már így, akkor jó lesz az egy sebesség is, a váltó fölösleges bonyodalom.
Szóval: tudtok olyan helyet, ahol ezt elvállalják és jó minőségben, viszont relatíve olcsón megcsinálják? (8ker környéke, bár kurvajó cuccért hajlandó vagyok zarándokolni)
Köszi!

51
Gabika képe

ha már értékelés, a XI.

ha már értékelés, a XI. kerületben eddig két jó boltot találtam, egyik a Bikesupport, másik pedig a Zöldpont. Segítőkész és korrekt hozzáállás mind2 boltban. Még azt is jól viselik, ha még én sem tudom, hogy mit akarok venni. :)

Van még egy XI. kerültei bolt (a nevét most így hírtelen nem tudom). Szal 4 hónapja cseréltem a szingós gumikat a bringán, és írtam nekik egy mélt amiben érdeklődtem, hogy milyen szingós gumikat lehet ott vásárolni, és ha nincs készleten akkor be tudnak-e szerezni (persze méreteket is írtam), 3 nap múlva jött a válasz amiben csak annyit írtak, hogy nincs ilyen náluk, de a rendelésről egy szót sem.

52
V.Tibor képe

Gábor,én éppen el akarom

Gábor,én éppen el akarom adni a 2 szingóval szerelt Mavic felnimet.Ha érdekel,írj!: vegh64@t-online.hu

53
Vitéz képe

XI. kerben nekem a Zöldpont

XI. kerben nekem a Zöldpont nem jött be. Kétszer voltam náluk, drágák és nem szívesen állnak fel a szerelőállványtól ha csak érdeklődsz és nem fogyasztasz. Mondjuk múltkor 9000-ret hagytam ott és akkor sem voltak kedvesebbek hozzám, szal lehet hogy nekik ilyen a profiljuk.
Akkor már ott van 200 méterre a Budafokin a kalandsport nevű kisszerviz. Igaz hogy raktárkészletük nem túl nagy, de két napon belül hoznak bármit, ha meg nagyon sürgős ajánlanak boltokat is ahol érdeklődni lehet. Két hónaőja járok hozzájuk és nagyon szimpatikusak és gyorsan/jól dolgoznak. volt hogy bevittem egy frissen fűzött kereket centíroztatni (laza küllőkkel) és, pedig épp volt munkájuk, azonnal megcsinálták + felraktunk együtt egy sárvédőt + meghúzta a kilazult középcsapágyamat + beállította a fékeimet. Összesen másfél órát melózott a bringámon és 1500 ft-omba fájt a 4 dolog. Csak ajánlani tudom őket.

54
zsoltee képe

Kicsit off, mert nem

Kicsit off, mert nem Budapest, hanem Pécs:

Egy kis reklám, mert megérdemlik: Pécsen a FitBoys-ban 500 magyar pengőért kicserélték a racsnit és a láncot. Ha jól sejtem, akkor Bp-en ez mindenhol négyszámjegyű lett volna. Ehhez hozzá kell tenni, hogy jó hangulat volt a szervizben, volt munkájuk bőven, de bevállalták azonnalra, segítőkészek voltak és emelett humorosak is :)

Zsoltee

55
matula képe

a pecsi fitboys tenyleg

a pecsi fitboys tenyleg megerdemel minden dicseretet.
nagyon jo fejek.

56
lujka képe

Értékeléshez Dollingert

Értékeléshez Dollingert ajánlom, mert megoldja az egyedi problémáidat is, néha ragaszkodik az elképzeléseihez, de jó szakember, és igen olcsó.

- Ms. Critica Lujka -
*CMS* RABIC

57
mino képe

Pap Kerékpár 1173

Pap Kerékpár
1173 Budapest, Pesti út 37.
(1)256 3663

csak egyszer jártam ott, akkor sem vettem semmit...

mino

58
Stefidzsi képe

Köszi az

Köszi az elérhetőségeket.

59
Ukrain képe

Én jópárszor de

Én jópárszor de nemajánlom. Hamár XVII. Akkor Bike Shop, mondjuk nem egy outis hely az biztos:D

Ukrán a narancs fekete tigrissel

60
phcalvin képe

Pap az régen egész

Pap az régen egész színvonalas volt, de az utóbbi időben csak lehúzzák az embert.
-emlékszem még amikor Csillebércen volt a BMX VB, na ők akkor voltak valakik...;)
általában minden nagyon körülményesen megy náluk, de ha tönkre megy vm.akkor nem árt, ha legalább egy ilyen hely útba esik.

61
hf képe

http://www.szabadban.hu/kateg

http://www.szabadban.hu/kategoriak/gyurmabringa.html
Cím: Budapest
III. kerület Kalászi út 12.
Telefon: 0670/365-94-97
E-mail: gyurmabringa@citromail.hu

A bolt érdekessége (és ezt írd oda szerintem a listába), hogy van gumibelső automatája, ilyen!

---
Ez a zén oldalam

62
zsoltee képe

defasza! frankó conti

defasza! frankó conti belső és nem is drágább, mint amennyiért én vettem :)

Zsoltee

63
hf képe

nem tudom hogy tényleg az

nem tudom hogy tényleg az van-e benne, mert láthatólag ez egy No-ból importált ótómata, de 750-ért ad ki mindenféle belsőket magából. Apró kell hozzá.

---
Ez a zén oldalam

64
Stefidzsi képe

Hugóéknak is van ilyenjük

Hugóéknak is van ilyenjük a Kálvinon.
Bár én úgy vagyok vele, hogy inkább egy belső, vagy ragasztókészlet, mint fél vagon apró, mert váltani nem mindig lehet...

65
hf képe

Ha felkészült vagy, akkor

Ha felkészült vagy, akkor jó, de ha nem.... akkor nagyon jól jön!

---
Ez a zén oldalam

66
biciklis képe

Nem találtam jobb

Nem találtam jobb megoldást.
Stefidzsi elérésére! Drótszamár kerékpárbolt üzletvetetője vagyok.Üzletünk adatait elérhetőségét szeretném változtatni,pontosítani. Címünk megváltozott! Elköltöztünk. Új címünk, Kada utca 130. Telefon:06209461643,06209534646.

67
peet képe

A bringawiki.hu

A bringawiki.hu frissítve.

----------------------------------------
Kék-fehér Simplon outi. Hidegben ERRŐL tuti megismertek. :)

68
Dzsorno képe

A Pap mikor még szerinted

A Pap mikor még szerinted szinvonalas volt akkor dolgoztam ott vagy 5 évet.

69
maxab képe

Esetleg még ezt is

Esetleg még ezt is beírhatod. Elsősorban nem bicikliszervíz, de a kiírás szerint vállal azt is. És láttam a bolt előtt bicikliket :)

-11.ker.
Palágyi Speditax Bt: 1115 Budapest, Bartók Béla út 99; Tel: 30/944-0969; H-P:9-18, Szo:10-13

70
Györgyi képe

Felhívtam kedden 10-kor a

Felhívtam kedden 10-kor a Városmajoros Orehovszkit,egyből vihettem a bringát váltóbeállításra,2 óra múlva mehettem érte.Váltó pöpecül belőve.Felhívtam pénteken a Mountyt a 11.kerben,váltóbeállítás,következő hét csütre 10 órára kaptam időpontot,és 17 órára mehetek érte.Van különbség.

ui:és a Mountyban ugyanaz a váltóbeállítás 1000 ft,ami a Városmajorban 500.

...................................................

No para!Normális tevékenység!

http://szabogyorgyi.blogspot.com/

71
Gyöngyvér képe

Helló, a Bp. XIII. ker-i

Helló, a Bp. XIII. ker-i Everest boltnál megadott mobilszám téves, felhívtam és azt mondta, hogy többen is keresték már, de ő nem az, akit keresünk :-(

Üdv.,
Gyöngyvér

72
Stefidzsi képe

Az Everestről itt kaptam

Az Everestről itt kaptam infot. Ezek szerint téveset.
Köszi, hogy szóltál.

73
xcsanna képe

kis kiegészítés a

kis kiegészítés a listához:
IV. ker. Zsombók és Társa
a telefonjuk: 369-6023

74
Guszti képe

Sziasztok! A listán

Sziasztok!

A listán szereplő egyik bolttal, az xB3 Sport-al (Bp. Árpád út 17.) pár napja volt 1 negatív tapasztalatom: Defekt, beugrom gyorsan belsőt (autószelepest) venni, de a furat nem jó, mert nincs végig menetes szeleppel belsőjük, csak a félig gumi/műanyagos, ami ugye szorul. Ok, akkor tágítunk kicsit a 8 milis fúróval. A koma előkapja a 9mm-es hegyet, mire megkérdezem, "nem lesz az kicsit sok?" Csak az én kerekem... Erre a koma "leugat", hogy "mánpedig Ű mán nem a' elsűt csinyájja". El is **szta a felnimet, fűzhetem az újat. Nem is a felni ára, hanem a bánásmód gázos...NE MENJETEK BE, JOBBAN JÁRTOK!!!

Üdv
Oláh Guszti

75
Perillustris képe

Nekem eddig nem volt ott

Nekem eddig nem volt ott negativ tapasztalatom. Ha tenyleg elrontotta, akkor menj vissza es beszeld meg a dolgot veluk.

76
Györgyi képe

Tapasztalatok: Németh a

Tapasztalatok:
Németh a Népfürdőben:tök jó fejek,gyorsak,kedvesek,fékbeállítás azonnal,460 ft.
Luongo:eccerűen cukik.Én váztáskát vásároltam Abus 3000 ft,de ismerősöm a szereléssel max meg volt elégedve.
Majd megyek máshova is.
.....................................................
No para!Normális tevékenység!
http://szabogyorgyi.blogspot.com/

77
Gabika képe

Esetleg egy pikcsört lenne

Esetleg egy pikcsört lenne kedves tolni arról a váztáskáról? :)

http://www.photoblog.com/gabber

78
hf képe

sok mindent el lehet mondani

sok mindent el lehet mondani a némethok-ról, de hogy kedvesek lennének azt nem! eddig velem csak bunkók voltak, de nagyon. :(
Részletek itt: http://halaszferenc.hu/bringa/4-szerviz

---
Ez a zén oldalam

79
haggyma képe

Ezt a boltot találam ami

Ezt a boltot találam ami hiányzik a 8 ker.-ből:

Sawa Bringa Kft.: 1085 Budapest, József krt. 41. az udvarban. Tel.: 337-4389

------------------
Kerüld ki a dugót!
Bring-gáz!!!

80
Stefidzsi képe

Köszi, már be is raktam.

Köszi, már be is raktam.

81
D.Kriszta képe

CSepelen inkább a

CSepelen inkább a Bringász-t javaslom (a listáról hiányzik), gyorsak, viszonylag olcsók, öt éve ők ápolják a bringámat, csak jót tudok mondani. A sportpálya mellett van

82
D.Kriszta képe

CSepelen inkább a

CSepelen inkább a Bringász-t javaslom (a listáról hiányzik), gyorsak, viszonylag olcsók, öt éve ők ápolják a bringámat, csak jót tudok mondani. A sportpálya mellett van

83
tula képe

ex-hajtipajti a lónyay

ex-hajtipajti a lónyay utcában, mátyás-lónyay sarok, a 100 ft-os bolt mellett :-)

84
lujka képe

Én nagyon gyorsan leszoktam

Én nagyon gyorsan leszoktam róluk. Az tök jó, hogy spanoskodnak, mert jó a hangulat, (ha a bolton kívül találkozunk, valószínűleg jófejek) viszont nekem, külsősként, lányként, nem sokat segítettek.

Miután elütöttek, akartak velem vetetni új telót, mert nézzem csak meg, milyen csálé, holott csak a sárhányó volt ferde...
Olcsónak sem mondanám őket.

- Ms. Critica Lujka -
*CMS* RABIC

85
Hápi képe

XVII.kerben Bikeshop 1173

XVII.kerben

Bikeshop
1173 Budapest, Pesti út 117.
Tel: (30)9062876
mail: bikeshop@t-email.hu
web: www.bike-shop.hu (hamarosan)

www.kerekparos.hu

86
steerio képe

Blue Cet II. Török utca

Blue Cet
II. Török utca 5.
316-6800

Weblapjuk sajnos nincs, pedig elég jó kínálatuk van jó kis régi acélvázas országútikból. Erre azt mondták, nem lenne sok értelme kitenni a készletet, olyan gyorsan jönnek-mennek a gépek.

Esetleg szívesen összedobok ehhez a listához valami Google Maps ábrázolást, ha lesz időm. Mit gondoltok?

87
Stefidzsi képe

Ez a Google Maps dolog

Ez a Google Maps dolog tetszik. Csinálgasd, dobd át mailben, én meg berakom. (ha minden igaz most már műxik a kapcsolatfelvételi űrlap)

Ha nem akarnak saját honlapot, akkor esetleg ajánld nekik a Bikemag Piactér kereskedők részére szóló ajánlatát.

88
bootes képe

Google Maps nagyon jó

Google Maps nagyon jó lenne!

89
zsoltee képe

Ez nagyon király ötlet,

Ez nagyon király ötlet, hajrá!

Zsoltee

90
snoop képe

google maps rögtön eszembe

google maps rögtön eszembe jutott mikor ezt a bejegyzést láttam, csak arra vártam, hogy legyen mit rápakolni. :) valahogy úgy kellene, hogy az egyes kerületeket külön térképre pakolni, mert a gmapsben sajnos még mindig nem lehet címkézni a plészmárkokat. :(

esetleg kéne a naggyal beszélni, hogy ha ideje engedi, izzítson ide egy gmaps modult a drupal alá és akkor szépen meg is lehetne jeleníteni a térképeket itt az oldalon és nem kéne kilinkelni a google -re.

persze ezer meg egy féle képpen lehetne ezt még bonyolítani [minden bolt külön node pl, és van egy page ahol a térkép mindet mutatja], a kérdés csak az, hogy érdemes e vagy elég, ha egyszerűen felszórjuk ezeket egy googlemapre aztán viszlátreklám. sőt, igazából a térképre pakolás is felesleges meló, manapság már minden óvodás tudja, hogy a google map utca, házszám pontossággal kereshető... pl: II. Török utca 5., Budapest ;) szóval, akár egy olyan is elég lehet, hogy az egyes boltoknál a felsorolásban a címre kattintva az adott cím keresési eredménye jön be a térképen... simplify rulz. ;)

91
snoop képe

tyíha. még csak a harmadik

tyíha. még csak a harmadik kerületig kopiztam át őket, de sűrű mep lesz, úgy néz ki. :) valahogy így gondoltad? szívesen befejezem, végülis csak kopizgatás, időm meg van, csak most el kell mennem kicsit rendes-téri-dolgokat intézni...

92
lujka képe

Nos, ma megtekintettem az

Nos, ma megtekintettem az Everestet a Dózsa Gy. úton (a metrómegállótól cca 5 per séta). Nagggyon-nagyon jókat tudok csak mondani.
A cm-ben szanaszéjjel ment hátsómat vittem be, külső és belső csere 1400 volt, de ezen kívül barátságosak voltak, megvitatták velem a gondolataimat Kicsikém körül (aszonták, rendben lévő gép :))).
Kérdeztem őket lámpa-ügyben, cateye 410-est 7200-ért adnak. Állandó akciójuk, hogy az általuk összerakott bringákra ingyé adnak cateye lámpákat.
Az én esetemben azt mondták, hogy ha veszek egy 410-est, akkor ingyé kapok egy hátsó villogót, de mindig keresnek valami kedvezményes lehetőség, minden esetben egyedi elbírálás alapján.
ja, igen, barátnőmnek kérdeztem még átnézést is, zsírzás, fék- és váltóbeállítás cca 5-6 essze. Az én cserémet mindenféle egyeztetés nélkül, csak úgy beesvén a boltba, 1,5 óra alatt oldották meg.
Kívánok nekik sok vevőt! :)
www.bikestation.hu, 2705864 vagy 204147885, Aranyi Zoltán aranyi.zoltan kukk freemail p hu

- Ms. Critica Lujka -
*CMS* RABIC

93
lujka képe

na jó, a honlap 403-mal

na jó, a honlap 403-mal visszapattan.

- Ms. Critica Lujka -
*CMS* RABIC

94
Stefidzsi képe

Cateye HL-EL410-est mindkét

Cateye HL-EL410-est mindkét féle színben 5790 HUFért megkapod a BikeDiscountban vagy 5745 HUFért a Bikemarketben.
Az elérhetőségeket pedig köszi.

95
dezso képe

Az X-Factorral mi lett? Se

Az X-Factorral mi lett? Se a Lurdy-házban, se a MOM parkban nincsenek, vagy én vagyok a béna.

96
Pancha képe

Sziasztok! Megújult névvel

Sziasztok!

Megújult névvel (kissé lerövidítve) ismét jelentkezem.

Kérdésem hozzátok pedig most a következő:
Hány ezer forint lehet kb egy szarv(vagy C-alakú)kormány?
Tudjátok mire gondolok...
Na!
Le szeretném cserélni a kormányomat.
S melyik boltot ajánljátok?!

------------------------________
Fű, de jó a tüdőm! __-_-_-_%°
------------------------

97
steerio képe

Csináltam Google Mapet,

Csináltam Google Mapet, kérek mindenkit, hogy próbálgassa. Az van még vele, hogy:

• Egyelőre egy-két címnek nincs meg a geocodingja
  • Alakítgatni kell még a kerületek pozícióján
  • Másféle marker kell a kerületeknek és a boltoknak
  • Nem láttam még Explorerben :)

Majd lesz olyan is, hogy elkülönítem vizuálisan a boltokat és szervizeket.. Ja meg lesz hozzáadó felület, amihez majd szívesen megadom a hozzáférést.

98
steerio képe

Ja igen, meg az is lesz,

Ja igen, meg az is lesz, hogy a listában kattintasz a boltra és a térképen ugrik oda. De az már alighanem csak holnap! :)

99
norbijúzer képe

naggyonnagy

naggyonnagy vagy!!!!

(egyébként a ridebike árkád rossz helyre mutat a térképen. ezt úgy véletlenül szúrtam ki, lehet még más hiba is.)

--
--
--
--

100
snoop képe

tyí, tegnap továbbolvasás

tyí, tegnap továbbolvasás nélkül hirtelen felindulásból nekiláttam, de most látom, hogy mekkorát csináltál. hibátlan, nagyon szuper, gratulálok!

101
Pistee képe

Nem bringabolt, hanem

Nem bringabolt, hanem ruházat és nagyon megéri bemenni:

XVII. ker
ELASTIC www.elastic.hu
1173. Budapest, Tápiógyörgye u. 5

a honlap kissé 1xű és régi (szerintem), de ha benéztek mindíg vannak akciós cuccok és jók. Én most vásároltam össze ezt-azt: termo kantáros hosszúnadrág, hosszú újjas mez, széljakó és 1 pár lábszár és ezért cirka 15öt fizettem, szal megéri én mondom!!

102
norbijúzer képe

ja, csak kicsit kiesik a

ja, csak kicsit kiesik a mozgáskörzetemből... :/
de majd ha megint ruházatra akarok költeni, akkor már el fogok nézni oda, mert télleg jó cuccaik vannak. (már csak abból a pár mezből kiindulva is, amiket süni által szereztem be :) )

--
--
--
--

103
Pistee képe

Igen, nagyon jók a cuccok.

Igen, nagyon jók a cuccok. A széjjakó meg a termokantárosnadrág kiváló! mag volt rajtam először és nem bántam meg! Egyébként ha mész vásárolni, akkor kérdezz rá h mi van akcióban. Pl én a széljakót fluorsárgába akartam venni, de szólt az eladó (rendes volt tőle) hogy az nem akciós (6000 Ft), DE a másik 3 szín akciós most és oda adja feléért! Vagy pl a mez is felébe volt mert egy nagyobb rendelésből maradt meg (valami német csapatnak csinálták vagy mi)!

104
Oversize Load képe

A XI. ker. listájáról

A XI. ker. listájáról hiányzik a törzshelyem:
Kalandsport Kölcsönző és Szerviz
1111 Bp., Budafoki út 19. (Budafoki-Zenta u. sarok)
honlap: http://www.kalandsport.hu/
emil: info@kalandsport.hu
Tel: 06-1-466-81-71

Tapasztalatom szerintem jó hely, bringabolt és szerviz egyben. Utazási iroda és síkölcsönző is müködik, továbbá márkás túra- és sífelszereléseket is árulnak. 3 éve járok hozzájuk, kiváló munkát végeznek a srácok. Olyan cuccokat is simán beszereznek, amiket más boltokban rosszabb esetben letagadnak. Akkor voltam először a Kalandsportban, amikor sokezer km után kidőlt a kazettás agy. Csepelen, nem messze a Szent Imre tértől azt mondták, hogy ilyen alkatrészt már nem lehet kapni, inkább vegyek új bringát 77 rugóért. Szétnéztem a neten, ez volt az első bolt, ahova bementem a problémámmal. Nagyon meglepődtek a srácok a csepeli "jó tanács"-on. Következő alkalommal, amikor nagykerbe mentek, hoztak 1 Shimano FH-RM 40-es agyat és újrafűzték a hátsó kereket. Mondanom se kell, a 77 rugó töredékéért lett újra harcképes a szekér.
Idén nyáron csereérett lett az első agy. Eszem ágában nem volt a jó öreg analóg sebessébmérőről lemondani. Nem is kellett. Kaptam egy Shimano agyat, ha jól írtam fel a kódját, KHB-MC-12PD.
A hajtáslánc kopó elemeinél rendszeresen előre megrendelem a csere alkatrészt, nem hagyom az uccsó pillanatra. Azt még nem tapasztaltam, hogy a HG-s hetes koszorút (30-as fényes, vagy 50-es fekete) és láncot nem hoztak volna valamelyik nagykerből. Addig jártak utána, míg horogra nem akadt :)
Korábban viszont jártam másik szervizben, ahol megmondták, hogy a törzsvendégek normál 6-os koszorút használnak és nekik nem éri meg körbetelefonálni/rohangálni a várost kazettásért. Vagy átszereltetem hagyományosra, vagy viszem máshova. Végülis korrektek voltak, nem állítottak kész helyzet elé. Nem kértem az átalakítást, inkább elvittem a drótszamaram. Könnyű kitalálni, mely üzletbe :)

105
steerio képe

Ok, a térképen már

Ok, a térképen már fennvan.

Csak legyen időm megcsinálni a hozzáadós felületet, aztán nem kell kézzel mazsolázni innen az újdonságokat.. Közben szépen lassan, ahogy tud, fejlődik; megköszönöm, ha kattogtatjátok és megköpköditek.. Kell egy kis feedback. :)

106
serszab képe

A térképen a III.

A térképen a III. kerületi Rokon Sport igen érdekes helyen jelenik meg.

107
steerio képe

Köszi, javítva!

Köszi, javítva!

108
D.Kriszta képe

Szia Steer, ha van időd

Szia Steer, ha van időd feltehetnéd a BringÁsz bringaboltot is, Szent István út Szebeni utca sarok.

109
Vitéz képe

+1 _________________________

+1

110
jenessanyi képe

Kicsit érdekes hogy itt

Kicsit érdekes hogy itt teszem fel a kérdást, de topicot nyitni nem akarok neki, valaki tudna nekem jó bringaboltot mondani Debrecenben? Vagy ha normális áron akarok vásárolni akkor utazzak egy kicsit pestre? :)

111
pata képe

Eredetileg debreceni vagyok,

Eredetileg debreceni vagyok, és amikor hazamegyek, néha elviszem az otthoni bringámat boltba. Van egy kis bolt a Csemete u 16 alatt, itt korrekten beállították a bringámat:

http://www.hardride.hu/index2.php

De neki kisebb a választéka, inkább BMX-esnek tűnt.

Aztán van egy a rögtön a Debrecen Pláza mellett, kifele menve a városból, jobb oldalon, le kell menni egy lépcsőn, ott is korrektnek tűntek az árak, és rendesek voltak egyszer amikor ott vásároltam.

Egyszer viszont nagyon berágtam a Füredi úton (Nádor utca-Böszörményi út szakasz között) lévő bringaboltra, kormánycsere volt, bowdeneket is kicseréltek párat, de mikor értementem akkor az egyik bowdenház meg volt törve és felsértve a felülete, mert kint tárolják a bicókat egy egymáson egy halomban. Mikor ezt szóvá tettem, akkor azt mondták hogy biztos így hoztam be és ők nem tudnak minden biciklit lefényképezni átvételkor, de holnapra (!) hajlandók kicserélni. Inkább elhoztam, nehogy visszarakják a kupacba és a váltó is letörjön ;-)

112
picinyuszi képe

Sziasztok! Lehet, hogy

Sziasztok!

Lehet, hogy kicsit off (legalábbis a 2. fele) de mit tudtok Bikesupport-ról? És a Capriolo-bringákról?

Köszi a segítséget előre is,
Ági

113
Stefidzsi képe

Egyszer jártam náluk. Kis

Egyszer jártam náluk. Kis bolt, nagy választék, rendes eladó. Már amennyit a rövid látogatásom alkalmával érzékeltem.

114
Gabika képe

Szia Ági Mivel közel van a

Szia Ági

Mivel közel van a munkahelyemhez, így elég gyakran járok oda (h másért nem, legalább csacsogni :Ddd). Kis bolt, de nagy a kínálat és az árak sem rosszak. Ha valamit nem találsz a boltban, akkor rendelésre simán be tudják szerezni.

Annyira elviselnek, hogy a szervizes megtanított még kereket fűzni is.

115
zsoltee képe

Tudna valaki olyan boltot

Tudna valaki olyan boltot ajánlani, ahol kapok olcsó outi villát? A legtöbb helyen nem foglalkoznak országútival, ha mégis van 1-2 cuccuk, akkor villa nincs. Acél vagy alu élrdekel, olcsó legyen, beleférjen a 28-as gumi is és jó legyen hozzá az új 105-ös fékem :)

Zsoltee

116
lujka képe

Dollinger, Újpest. Outi a

Dollinger, Újpest. Outi a fő profilja, hívd föl.

- Ms. Critica Lujka -
*CMS* RABIC

117
zsoltee képe

Köszi, de szerintem inkább

Köszi, de szerintem inkább jövő héten odagurulok, élőben kicsit könnyebb kitalálni a frankót. Egyébként van tipped, hogy ez kb mennyibe fog fájni nekem? Fogalmam sincs mennyibe kerül egy villa...
ja és fent az adatok közt az irányítószám téves, legalábbis a google maps szerint. 1046 a helyes.

Zsoltee

118
serszab képe

III. kerületben: Filutás

III. kerületben: Filutás Kerékpár Szaküzlet
1035 Budapest, Kerék u. 32.

Én még nem jártam ott soha, de egyik kolleganőm odaviszi a gépét és elégedett vele. Egy régi versenyzőé a bolt.

sergyanbike.blogspot.com

119
KAMA3 képe

A krisztina körúton is van

A krisztina körúton is van egy bolt, outival foglalkoznak csak. A mikó utca magasságában. Pontos címet nem tudok, mert rohannom kellett tovább. legközelebb pontosítok

###
# A járművek az úttesten haladnak. A kerékpár egy jármű.
###

120
hf képe

Annyira jó lett ez a lista,

Annyira jó lett ez a lista, térképpel, mindennel, miért nem bővítjük országosra?

---
http://kerekparosklub.hu/ujpest
Ez a zén oldalam

121
zsoltee képe

Támogatom az ötletet,

Támogatom az ötletet, pécsi boltok összegyűjtésében tudok segíteni.

Zsoltee

122
davesopron képe

Soproni boltokkal

Soproni boltokkal beszállnék :)

123
Kurama képe

Sziasztok! Budaörs-ön és

Sziasztok!

Budaörs-ön és környékén nem tudtok bicikli szervízről?
Kérlek, segítsetek ki egy-két jó tippel, ha tudtok!

124
magwas képe

A fő utcán a templom alatt

A fő utcán a templom alatt kicsivel mindkét oldalon van. Nekem a sport7 a szimpatikusabb.

A belvárost pedig le kell zárni.
--
a bátor kommutátor

125
Mumin képe

Úgy látom, Frank Antal

Úgy látom, Frank Antal még nem került fel ide.

126
kegyi képe

BikeExpress kerékpár

BikeExpress kerékpár szaküzlet és szervíz
1013 Krisztina krt. 26
Nyitvatartás: Hétfőtől-Péntekig 13-20 ; Szombat 10-13
E-mailben: info@bikeexpress.hu
Telefonon: 06 70-314-5002 ; 06 70-314-5003

Ez webshop, de a boltban van allando keszlete sokmindenbol (a carbon colnago vazat azert en elore megrendelnem;) .
http://www.bikeexpress.hu

/me

127
cik képe

BikeBase VI. Podmaniczky

BikeBase
VI. Podmaniczky utca 19.
www.bikebase.hu
Használt és új bringák jó áron + kölcsönző.
A téli szezonra viszont átalakul sí és snowboard bolttá.

128
mate képe

Kreáltam egy mindenki

Kreáltam egy mindenki által szerkeszthető térképet ami passzol a fórumhoz.

;-)

mate -----> erre járok

129
Szász Andrej képe

KEX (XIV. ker.) már rég

KEX (XIV. ker.) már rég nem költözik, frissítendő :)

130
RZ képe

Sziasztok, a a 11. ker-i

Sziasztok,

a a 11. ker-i Velvarttal nagyon elegedetlen vagyok. (Fehervari uti).
Megbizhatatlanok, flegmak, szivatnak, h holnap kesz, aztan mikor masnap biztonsagbol rajuk telefonalok indulas elott, kiderul, h megsincs kesz (ezt velem 2 7ig csinaltak).
A vegen szetszerelve adtak vissza a bicot.

A feladat pedig nem volt megoldhatatlan:
Az 5. keruleti Neleben aztan fel ora alatt kesz volt, kellett 2500 Ft-ot fizetnem.

Egyebkent nem baj, ha vki becsuletesen megmondja, h vmt nem tud megcsinalni. A bosszanto a 2 7en at folyo igergetes, szivatas volt. Ezt nagyon nem kellett volna...

Sziasztok Z

PS: A 7. keruleti Velvartrol nincs ilyen rossz tapasztalatom, csak a 11. keruletirol.

131
RZ képe

Meg egy kis rosszhirkeltes a

Meg egy kis rosszhirkeltes a 11. ker-i Fehervari uti Velvarthoz:

A fenti storynal 2 hettel korabban beallitottak a valtomat.
Meg aznap 3-rol 2-re valtva esett le a lanc lejton lefele menet. 30 km/h-rol blokkolta a kullok es a hatso fogaskerek koze beszorult lanc a hatso kerekemet ill. a bicot. Epp' megusztam eses nelkul...

Kb 2 honap elteltevel eltort a hatso kerek egyik kulloje. Megneztek (masik boltban): a fele kullot cserelni kellett, ugy elnyirta a lanc oket.

Z

132
Bárt úr képe

Nekem se lett kész időre,

Nekem se lett kész időre, de mikor kész lett akkor sem lett jó, ráadásul aranyárban valami szart szereltek be, a bringás haverom teljesen megrőkönyödött. Most benyeltem a 3 rongyos tanulópénzt, de nem viszem vissza reklamálni, inkább megszerelem a haverommal.
Most már 4 hely van, ahová nem megyek szervizbe:
- Hajtás Pajtás
- Speed Metal - de mondjuk a boltban jó cuccok vannak
- Hugo
- Velvárt

133
Szab képe

Nekem sincs jó véleményem

Nekem sincs jó véleményem pajtásékról. Egyszer jártam náluk, mert akkor még csak szar sodrony lakatjaim voltak. Mivel ez az oldal közel áll pajtásékhoz, és itt olvastam róla, hogy fontos a jó lakat, így - naivan - gondoltam, hogy majd ott biztos kapok valami jó U lakatot. Ehelyett rám akartak sózni mindenféle gagyibbnál gagyibb sodronyt.

Egyébként ha jól láttam U lakatjuk épp nem volt. De nem azt mondták, hogy figyi, ha jót akarsz gyere vissza jövő héten, hanem a sodronyt ajánlgatták, mikor kifejezetten azzal kezdtem, hogy azért akarok normális lakatot venni, mert csak gagyi sodronyom van, és azt olvastam róla, hogy azokat könnyen elvágják.
No mindegy, később ridebikeban kaptam.

134
gyorkos képe

Ez nagyon gáz! Fel sem

Ez nagyon gáz! Fel sem tételeztem volna a Hajtás Pajtás-ról.

Fővárosi Zöldszámok (VIK): 06-80-220-220 és 06-80-330-330

Elveszett közúti jelzőtáblák bejeletése: 06 1 210 05 73 (FKF Zrt.)

Kanuni Sultan Suleyman

135
Stefidzsi képe

Frissítettem, ha valami

Frissítettem, ha valami gond van vele szóljatok s javítom.

136
-katka- képe

A III. kerületi KTM

A III. kerületi KTM kerékpárszaküzletet szeretném megdicsérni :-) Egy szombat reggel váratlanul zuhantam be oda, mert útba esett és volt még fél órám egy találkozóig. Nagyon flottul próbálta a fiú megjavítani a kormányszáramat (lötyögött), ideiglenesen sikerült is (valamit csiszolt, olajozott, csavarozott), tanácsokat adott a lecseréléséhez (mert muszáj), felpumpálta a kerekeimet (degázvagyok), szidtuk kicsit a Mávot, felhívta a figyelmemet, hogy le van csúszva az ülésem (...) és még oda is értem a találkozóra :-)

137
Gabika képe

nagyon rendes volt a "fiú "

nagyon rendes volt a "fiú " :Ddddddd

138
Matt képe

http://bicikli.lap.hu/ Matt

139
pata képe

Az az ötletem támadt, hogy

Az az ötletem támadt, hogy nem lenne-e értelme egy oldan oldalnak, ahol fel lennének sorolva a bringaboltok, és lehetne értékelni őket (0-5 csillaggal), meg leírni a tapasztalatokat. Mint a http://www.resellerratings.com/, csak bringaboltokra.

Most is megvan ez az információ, csak elszórva. Egy oldalon könnyebb lenne eldönteni, hogy X vagy Y boltba menjen az ember.

Sajna én nem tudok eleget, hogy megcsináljam, de hátha valaki...

140
Jakab képe

igen csak perpill nincs

igen
csak perpill nincs időm, de lesz ;)

141
Feldin képe

Ez lesz

142
mino képe

Na jó, írok még

Na jó, írok még egyet:
KERTI MIHÁLY, 06-20/481-0574, 1171, Budapest, Csabagyöngye u 51. kertimis@freestart.hu
Kis bolt és szervíz. A múltkor megjegyzéseket tett a bringámra, ezért nem szeretem.

mino
Biking forever... and after.

143
Gabika képe

egyik munkatársamnak van

egyik munkatársamnak van egy tuskós montija, aztán mikor gumit kellett cserélni rajta, akkor elküldtem a kedvenc boltomba, ahol neki is kinevették a kerékpárját :D

144
D.Kriszta képe

jah, elfelejtettem, XXI.

jah, elfelejtettem, XXI. ker.

145
marxcie képe

hello, itt van googlemapes

hello, itt van googlemapes terkep bicikliboltokrol szervizekrol, ti is jeloljetek be minel tobbet! :) most talaltam, be is irtam parat, amikrol tudok.

igy azert kenyelmesebb mint a fenti listabol!

http://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF8&hl=en&msa=0&msid=1053912531910204...

146
Dzsorno képe

Kerti Misi? :) Az egy

Kerti Misi? :) Az egy elmebeteg..... Csákánnyal szált fel a buszra mert túl gyorsan ment szerinte az utcájában.

147
marxcie képe

csak egy kis kritika,

csak egy kis kritika, hamar.

Ujpesti Padaloman. Vagy rosszat vagy semmit.

Csak peldakent, a legutobbi eset. Bement apuka a kisfiaval a boltba, bringazas kozben, hogy szeretne lancot venni. Elado elkezdi mutogatni a sodronyokat. Ficko mondja, hogy neki lanc kellene, sodronyt azert atvagjak.
Elado: -Igen? Ilyen jol tudod? Ami atvagja a sodronyt, atvagja a lancot is.
Ficko: -De en utananeztem, lanc azert biztonsagosabb, ezt seperc atvagjak...
Elado a szavaba vagva, gunyosan: -Ja booocs, te biztos jobban tudod akkor mint en.
Apuka meg kisfia gyorsan elmentek.

Ma, baratnom. Bevitte a hatso kerekemet, mert mikor en megyek munkaba meg nincsenek nyitva. Sima outi kerek, menetes agyra tekert ss racsni, athezagolva, a la Luongo (nekik maximum riszpekt, legjobb arcok!!). Egyik kullo tort ki.

Ahogy baratnom atadta, idezem:
Elado: -mi a faszért nme tudtok normális biciklivel közlekedni?
Baratnom: ...
Elado: -mi a büdös kurva életért kell ss szarral járni, vegyél egy értelmes bringát és utána gyere ide te.......
Baratnom: ...
Elado: -tudod mekkore szopás a kollegának leszedni?
Baratnom: -akkor add vissza és különben is hogy merészelsz igy beszélni...
... es igy tovabb, baratnom kibaszott vele, és ne magyarázzon neki inkább vegyen egy normális biciklit.

Es nagyjabol ez a mentalitas allando.

148
csb képe

nézz szét itt: "ki szerel

nézz szét itt: "ki szerel hétvégén bringát". irtam a pedalomanrol. hallod az egy arcoskodo fasszopó banda, szájba kellene baszni azt a dagadt gecit, annak van ilyen pofája. pedaloman egy köcsög geci bolt. nem is értenek semmihez. kókler köcsög gecik

"Az út csak egy javaslat...."

149
ders képe

a térkép nagyon hasznos,

a térkép nagyon hasznos, köszi!

150
Pistabácsi képe

Na ha itt lehet fikázni,

Na ha itt lehet fikázni, panaszkodni véleményezni a boltokat, szervizeket, akkor én is írok. Kettő szervizt szeretnék megemlíteni, mert összesen ennyivel volt dolgom. Az egyik a Probike, a másik meg a Kálmán Imre utcai Nella. Nos én MINDKETTŐVEL MAXIMÁLISAN MEG VAGYOK ELÉGEDVE!!!! Azt, hogy mennyire olcsók, azt nem tudom megmondani, a Probike talán kicsit olcsóbb, mint a Nella, de én mindig ezt a két boltot látogatom, ha kell valami. A szerelést most már inkább megoldom itthon, mert meg akarom tanulni a bringa szerelést. Bár tavaly haza felé eltört a pedálom, és a Probike épp közel volt, elgurultam oda, zárás elött nem sokkal. Mutatom a srácoknak, hogy mi a baleset tárgya, és hogy sietnék találkozóra.Err ők fogták, és 10 perc alatt kicserélték a pedálokat. Nem hajtottak el, nem bunkóztak. Udvariasan elvégezték a dolgukat, és elfogadható áron. A Nellában is rök jó fejek vannak, pl. a téli bringás cuccaim beszerzésénél sem akartak rám sózni méregdrága cuccokat, hanem megmondták, hogy hol lehet korrekt áron hozzájutni. Szóval ha valaki jó boltot keres én ezeket bátran merem ajánlani,nem fogtok csalódni bennük.

151
Pistabácsi képe

Ja és elfelejtettem írni,

Ja és elfelejtettem írni, hogy a Peterdy utcai boltban vettem az Abush Bordo lakatomat. Kis bolt pincében, jó fej barátságos emberke a pult mögött, telefonon hívtam hogy kéne egy ilyen lakat, és mondta. hogy megrendeli a nagykertől, de pár óra míg kihozzák. Mondtam, hogy a közelben lakok haza felé beugrok, és télleg mikor mentem már ott is volt. Az összes többi boltban akiket felhívtam azt mondták, hogy jelenleg a nagykerben sincs és nem is fogok tudni sehol beszerezni. Úgyhogy plusz pont a Peterdy-s boltnak!

152
Szab képe

Steer térképén a Ridebike

Steer térképén a Ridebike Rákóczi szerintem nagyon rossz helyen van. 16 helyett valahol a 18. kerben mutatja.

153
Szab képe

Nincs valakinek véletlen

Nincs valakinek véletlen ezekből egy emészthetőbb formátuma? Mondjuk gdb, gpx vagy lényegében bármi más fájl ami kis konvertálás után gps-re tolható? Esetleg ezen térképekből valami egyszerű módszerrel ez kinyerhető?

154
blackfriar képe

Sem a térképből, sem a

Sem a térképből, sem a fájlból nem lehet konvertálni az adatokat. A fájlban a koordináták mellett sok egyéb adat is van, tehát konvertálás szóba sem jöhet.

155
makimajom képe

gpx-ben nem csak

gpx-ben nem csak koordináták vannak, hanem leírások, megjegyzések is, tehát arra alkalmas kütyün nagyon jól látszik a konkrét cím és telefonszám is, márha az meg van adva az adott boltnál.

156
makimajom képe

A pontokat lehet

A pontokat lehet konvertálni, én meg is tettem, ha van rá közérdeklődés akkor közzéteszem.

Amúgy mindenki egyszerűen tudja konvertálni. A térképen: "view in google earth", ott el lehet menteni kml-ben, azt pedig simán konvertálni gpx-be vagy gpi-be vagy bármi másba attól függően hogy mire kell, pl itt:

http://www.gpsvisualizer.com/convert_input

157
makimajom képe

egyébként itt van egy

egyébként itt van egy részletesebb, térképen megjelenítve, és gps-be is tölthető fomátumokban:
http://poiplaza.com/?p=sdb&d=129&lstpg=main

hogy melyik pontosabb, azt nem tudom...

158
blackfriar képe

A IX. kerületben a Lurdy

A IX. kerületben a Lurdy házban már megszűnt az X-Factor bolt.

159
lajhár képe

Üdv. Mindenkinek! Tud

Üdv. Mindenkinek! Tud valaki további bringaboltokat a IX.-kerben? Mert itt 3-1=2 db szerepel, ami nem tünik reálisnak. Még a Lónyai környékén rémlik egy, de kifelé, a Külső Körúton is Túl, de még a kilencben nincs? Mert ebben a két boltban nem lesz nehéz szétterjeszteni az igét...(értsd CM-es anyagot)

Ádám

160
p-mann képe

A Lónyayban a régi

A Lónyayban a régi pajtiszerviz helyén a Gombi, de lassan ő is bezár.

161
dzsuz képe

Hello! Ma voltam a

Hello!
Ma voltam a Kaméleonba (XIV.ker) vinni plaktátot. Kaméleon viszont bezárt, megszűnt. És ki van írva, hogy egyenlőre költözni sem tudnak.
Ki kéne törölni a listából, esetleg melléírni, h megszűnt...

Dzsúz

"Kertész leszek, fát nevelek..."

162
Krisztab. képe

Ja, oda már tavaly sem

Ja, oda már tavaly sem tudtam vinni...

*CMS*

_~o
_-\<,_
(_)/ (_)

163
dzsuz képe

Kár, hogy nem szóltál

Kár, hogy nem szóltál :(
OFF:
Gyalog mentem a Bosnyáktól, mert 8as számra emlékeztem, aztán mikor 8ban nem volt, megnéztem a papírt, amire felírtam.. hát 80, na mondom sebaj, egy kis séta jót tesz ilyen napsütésben. De ott sem volt, csak egy koszos ablakban egy kis kifakult helhívás, hogy megszűnt.
A napsütéses szép idő kárpótolt mindenért :) Csak így nem maradt időm máshová menni, mert sietni kellett a suliba. Sebaj, ma előre pótoltam órákat, holnap korábban végzek, sietek az eddig kihagyottakra...
ON

Dzsúz

164
Krisztab. képe

Nekem is csak most jutott

Nekem is csak most jutott eszembe, meg hát nem is tudtam, hogy itt fönn van... Azért bocs...

*CMS*

_~o
_-\<,_
(_)/ (_)

165
dzsuz képe

Áá, semmiség, szép nap

Áá, semmiség, szép nap volt, a napsütés gyönyörű, pólóban.. óóó... :) Ment a jó zene a fülemben. Totál szerelmes voltam a tavaszba. :)

Dzsúz

166
vaandor képe

Láttam egy (szerintem) új

Láttam egy (szerintem) új bringaboltot a Bem rakparton, valamivel a Batyi fölött. És az MHB-nál a maszek-plakátjukat a lámpaoszlopon. Csak nem jegyeztem meg a pontos címet.

167
Zsurmi képe

Most néztem be: Lüley-nek

Most néztem be: Lüley-nek hívják, 1027, Bem rakpart 41.

-
Zsurmi

168
leo19 képe

Hy!Nem tudjátok hogy

Hy!Nem tudjátok hogy Pécsen hol van bmx bolt?Sűrgős lenne!

169
J. képe

Még egy a 19.

Még egy a 19. kerülethez:

László Kerékpárszaküzlet
XIX. Üllői út 309.
Tel: 1 282 6445
70 941 1425
csilla.f@t-online.hu és www.laszlokerekpar.hu

Emailt, webet nem ellenőriztem, viszont nagyon rendes az ürge, ingyé' beállítgatta a nem náluk vásárolt biciklimet. Pici bolt, de jó árakkal (apróságokat vettem), viszont szervízbe ezentúl biztos oda viszem. Ért hozzá, jófej, segítőkész.

Majd írok be mégegyet (Üllői 400+ páros oldal), ott már vegyes tapasztalatok.

170
dzsuz képe

Tudok egyet Zuglóban a

Tudok egyet Zuglóban a Mogyoródi végén, a sínek után. Kedves bácsi! Aki szeretia családias hangulatot, annak ajánlom :)Neten kerestem címet hozzá. Bár utvonalterv.hu szerint ott csak 199-ig van házszám... Ha valaki másképp tudja az adatokat, szóljon!
1141 Budapest Mogyoródi u. 205/b. Polyák Kerékpárszervíz 405-9219

Dzsúz

171
radirpok képe

Vár Kerékpár I. kerület,

Vár Kerékpár
I. kerület, Hunyadi János u. 4. (Clark Ádám tértől egy köpésre)
http://www.var-kerekpar.hu/
Inkább országútis cuccok, de van monti is, sokféle ruha, cipő, kiegészítő.
Specialitás: egysebességes és "nem szabványos" kerékméretű kerékpárral érkezőket nem köpködik meg, sőt :-)

(nem úgy lenne igazán értelme ennek a listának, ha minden bolthoz odaírnánk, hogy kb. mire lehet számítani? Például kedvenc szervízemben kb. 3 darab mez lóg a fogason, tehát ruhát venni biztos nem oda mennék...)

172
lujka képe

Dollinger, Ride Bike

Dollinger, Ride Bike Rákóczi és BringaVilág-Corratec kapcsán a hátsó váltócserém történenete.

- Ms. Critica "Lulu" Lujka -
Dell 1525 Ubuntuval hasít
*CMS* RABIC

173
mino képe

17. kerületi Bike Shop

17. kerületi Bike Shop honlapja hibás. Ezt találtam helyette, állítólag lesz majd rendes honlap is:
http://cegjegyzek.info.hu/cgi-bin/webpages/style008/index.php?siteid=HUS...

mino
Biking forever... and after.

174
Stefidzsi képe

Elnézést, hogy a

Elnézést, hogy a frissítés ilyen sokáig váratott magára. Remélem mindent beraktam, amit kellett. Ha mégsem szóljatok!

Újpesten nyílt egy új bolt+szerviz Bike Time néven. Most ugyan nem megy a honlapjuk, de remélem ez csak a vmi ideiglenes probléma. Első blikkre jófejnek tűntek, de semmi konkrétabb tapasztalat az áraikról.

175
fbobe képe

Igen, a XXI. kerben van a

Igen, a XXI. kerben van a BringÁSZ (DKriszta is említette feljebb). 1213, Szebeni u. 1., többet nem találtam róla.

176
Stefidzsi képe

Köszi, pótoltam.

Köszi, pótoltam.

177
Zizz71 képe

nem tudom, hogy kell ide

nem tudom, hogy kell ide betenni, szóval XVII. 1171 Bp. Csabagyöngye u 51. Kerti Mihály. :?)

... látom már bent van Misi

178
labzo képe

Remélem ez még ide

Remélem ez még ide belefér:
hallottam olyant, hogy Csepelen van Bp (vagy talán M.o.) legnagyobb biciklis kereskedése (az elmondás szerint valami piac, vagy árúház szerüség az). Ki - mit tud róla? - állítólag a Szabadkikötőnél van az.

179
D.Kriszta képe

Szerintem te a nagykerekre

Szerintem te a nagykerekre gondolsz a régi vasmű területén, de ott csak kereskedőket szolgálnak ki, gyakorlatilag mindent lehet ott kapni, persze ha van kapcsolatod, akkor lehet ott is vásárolni, de az utcáról bejövőket nem szolgálják ki

180
Oversize Load képe

Stefidzsi, a Kalandsport

Stefidzsi, a Kalandsport címe megváltozott, átköltöztek a Budafoki út 41-be. Légy szíves a változást a listán átvezetni. Köszönöm.

181
Zsombók képe

Stefidzsi! A Zsombók és

Stefidzsi!

A Zsombók és Társa kft weboldala megtalálható a http://www.zsombokkerekpar.hu

email: info@zsombokkerekpar.hu

Kérlek módosítsd

Kösz

182
kossuth képe

Bringa Pince XI. Fehérvári

Bringa Pince
XI. Fehérvári út 243. pince
06-20-2111559
http://www.bringapince.cwi.hu

--
kossuth - himmel.hu

183
kossuth képe

Nagyon úgy néz ki, hogy

Nagyon úgy néz ki, hogy ők megszűntek.

--
kossuth - himmel.hu

184
j_gergo képe

Halihó! Lónyaiba jártam a

Halihó! Lónyaiba jártam a nagyon rendes sráchoz, aki bezárt. Pedig rendes volt, nagyon jól nyomta, és olcsón. Ráadásul a 12. kerületből nekem pont egy buszjegynyi távra volt, ha otthagytam nála a bicót. 500-1000 forintos munkadíjakat számolt, megmondta, ha a vártnál kisebb volt a javítás. Egyszer kb 3000-ért szenvedett órákat egy országúti beragadt nyeregcsövével bevetve lángszórót, vegyszert, mindent. Szóval respect volt.

A 12. kerületben a Városmajor utcát tudja valaki ajánlani? Most épp nyitvatartási időben néztem el hozzájuk, oszt jól zárva volt ,hiába lóbáltam a javítandó kereket odáig.

185
lujka képe

Na jó, akkor mégis leírom

Na jó, akkor mégis leírom a sztorit, aztán mindenki döntse el maga, mit gondol.

lemegyek, belépek, nekikszegezem a kérdést:
"26x1.3, azaz ILYEN belső van-e", ja, és prestás.

Megnézte az új srác, mondta igen.
Megnézte lajos is (pontosabban ránézett), mondta, hogy lesz.

Oké, mondok, akkor csere.

Kiszedi a régit, el is szórakozunk dollingeren. Aztán tenné bele az újat:
Óóó, hogy nem autószelepes?!

Jaaa, hát prestás az nincs...

Akkor kezdett felmászni az arousal-szintem. Mondom, jó, akkor rakjuk vissza régit. Kedves voltam, tényleg.

A belsőn meg akartuk keresni a lassú defekt okát. Erre találtunk a szelepnél egy kurva nagy lyukat
"ja, bocs, lehet, hogy kiszedés közben én csináltam"

Jó, oké, ilyen tényleg lehet, de azért nem éreztem jól magam. (Megpróbálta megfoltozni, nem ment.)
Onnan ugye 15-20 kilire lakom, aznap még színház, stb.

Kitaláltam, hogy jó, akkor rakjunk bele egy túlméretes prestásat, úgyis olyannal jártam fél évig.

Erre lajos közli, hogy ő olyat nem csinál.

Ezen eléggé felhúztam magam.
Nem az a célja, hogy nekem jó legyen és el tudjak legalább olyan állapotban menni, mint amilyenben jöttem?!

Javasolta viszont, hogy fúrjuk meg a lukat, hogy beleférjen az autószelepes. mondtam, hogy azt én hallottam, az nem tuiság és különben is a presta jó.

Végül talált egy nagyjából jó belsőt az utolsó pillanatban, prestás, 26-os, viszont keskeny, 23-25 mm vagy hasonló, az én külsőm meg ugye 32-es.

Beleraktuk, boldogság.

Összesen: 1600. Szó nélkül kifizettem, de többet nemigen megyek.

Másnap megkérdeztem a corratecben, ott egy belsőcsere általában 1100. Talán 400 a munkadíj náluk, a végső ár a belsőtől függ.

a luj, aki kitörölte a szívtáncos aláírásrát.

186
hf képe

ez durva sztori. kinél

ez durva sztori. kinél volt?

--
http://kerekparosklub.hu/eszak-pest
Ez a zén oldalam

187
j_gergo képe

Nézd a felettelévő

Nézd a felettelévő hozzászólás végét.

188
j_gergo képe

Köszi :-) Én egy cm

Köszi :-) Én egy cm felvonuláson magyaráztam hosszan egy defektet kapott felvonulónak, hogy a 28-as országuti virsligumis biciklimbe való belső nem lesz jó az ő 26-os vastag dh vagy monti biciklijébe, de ezexerint minden megoldható, csak szakértelem kérdése ;-).

Én nem emléxem mikor javíttattam defektet szervízben, most épp két belsőt és foltjavítót hordok magamnál. Viszont csapágyat kéne szétszedni, azt én nem merem csinálni, mert bringázni elég sokat és gyorsan szoktam, a csapágy legyen tökéletes alattam. És létfontosság, hogy gyalogtávolságra legyen egy szervíz, mert nem autóval hordom szerelni ugye.

Azért teszek velük próbát, csak végre nyitva legyenek valamikor... Vagy megtanulok csapágyat zsírozni, csak tudnám hol.

189
lujka képe

Nem zárom ki, hogy amúgy

Nem zárom ki, hogy amúgy jó munkát végeznek. Inkább volt emberi a problémám, mint tudásbeli.

Forgass!
*CMS* RABIC

190
j_gergo képe

Már mindegy. Mert eltűntek

Már mindegy. Mert eltűntek jól, gondolom nyári szünet, csakhogy ezt nem hirdeti semmi. Úgyhogy vittem a Cserny-hez a Zuhatag-sorra.

191
Chubby képe

Nem gondolkodtál még írni

Nem gondolkodtál még írni egy mailt az FSZK-nak? ;)

-----------------------------
A bicycle can't stand on its own because it is two-tired.
"Nineaux, nineaux, bautchaise, tute, humme, ïesse, cœsse"

192
lujka képe

és most mondjam azt, hogy

és most mondjam azt, hogy még aznap lekoccoltam a margit körút aszfaltját a szememmel, illetve hogy másnapra ugyanaz a kerék defektes lett?

Nem arra hajtok, hogy az identitásomat ezek az események határozzák meg. Így valószínűleg sosem fogom kérvényezni a tagságomat, noha a társaság történetei fognak még vidám perceket szerezni, úgy vélem. ;-)

Forgass!
*CMS* RABIC

193
lujka képe

és most mondjam azt, hogy

és most mondjam azt, hogy még aznap lekoccoltam a margit körút aszfaltját a szememmel, illetve hogy másnapra ugyanaz a kerék defektes lett?

Nem arra hajtok, hogy az identitásomat ezek az események határozzák meg. Így valószínűleg sosem fogom kérvényezni a tagságomat, noha a társaság történetei fognak még vidám perceket szerezni, úgy vélem. ;-)

Forgass!
*CMS* RABIC

194
Chubby képe

Most mondjam azt, hogy pont

Most mondjam azt, hogy pont az ilyen esetekre van egy módszerem, hogy akkor is a társasághoz tartozz? =)

A bicycle can't stand on its own because it is two-tired.
"Nineaux, nineaux, bautchaise, tute, humme, ïesse, cœsse"

195
FishÚR Chef képe

Én is a XII.ben

Én is a XII.ben lakom.
Bringabarlang amit tudok ajánlani én oda járok 3éve.
Rendes srác nagyon.

Rakom a várost és nyomom a Békát... Kő még v.mi?

196
Istencsászár képe

Ahogy látom, hiányzik a

Ahogy látom, hiányzik a sorból a tandtsport. A Lövőház utcai szervizükben voltam, korrekt és gyors a srác. Három üzletük van, az említettben a szerviz, a többit nem ismerem.

II. ker. Lövőház u. 16. (438-3569)

III. ker. Szentendrei út 155. (242-0032)

XII. ker. Szent Orbán tér 6. (212-2218)

www.tandtsport.hu

Az Istencsászár világokat mészárol

197
NévtelenDeedo képe

Én tegnap láttam

Én tegnap láttam Batthyány térnél egy érdekeset: Egy fekvőbiciklis pasas tekert el mellettem, a járgányára ki volt írva, hogy "mozgó szervíz" (vagy valami ilyesmi), meg telefonszám. Le is fényképeztem, majd felrakom valamikor. (Telefonszám nem nagyon látszik, meg nem is jegyeztem meg)Kíváncsi vagyok, ez kerékpár-szervízt takar-e, vagy valami mást. Ti is találkoztatok már vele?

198
labzo képe

Elkészült a bicikliboltok,

Elkészült a bicikliboltok, szervizek véleményező oldala.
Lehet pontozni is.
Nem szükséges a regisztráció, de ellenben az Új szavazás indítását ajánlom.
Még én vagyok rajta az admin, de ezt bárkinek odaadom, hogy ha kell valakinek (csak e-mailben kérem a kérést).
Egyenlőre még az 1. kerületi bringaboltokat, szervizeket tüntettem fel rajta, de lesz még több is, e témából másolom ki őket.
U.I.: nem csak budapesti bringaboltok, szervizek lehetnek rajta, megyék szerint már csoportosítva vannak (persze, ha szükséges, akkor lesz még egy, országos is)
---
KRESZ és gyakorlati oktatás bringásoknak

199
Szter képe

rossz a link! + légyszi

rossz a link!

+ légyszi vedd fel velem a kapcsolaT, hogy ne csináljunk dupla-tripla munkát (részleteket leírtam már itt másik hsz.ben). Lehet szorgoskodni simán, nagyon jó is, csak koordináltan (én csinálom :D), hogy ne legyen fölösleges időtöltése senkinek :)

Köszi,
E*

---------------------------------------------------
Jah, és Milli szerda 16-21 + szombat 10-15 és csek disz áut! :)

200
kegyi képe

A KEXbike honlapjat nem

A KEXbike honlapjat nem ez?
http://www.szabadban.hu/kategoriak/kexbike2.html
Viszont az itt szereplo cim mas, mint a fenti...

/me

201
kegyi képe

Sorry, valotlan dolgot

Sorry, valotlan dolgot allitottam. Ez a regi bolt honlapja, innen elkoltoztek...

/me

202
Csáki István képe

Legalább a budapesti

Legalább a budapesti bringaboltokat fel lehetne pakolni egy Google Maps-re...

203
Zeo képe

Már november óta fent van.

Már november óta fent van. Ott a link is :)

---
Bikers, we set our own rules!

204
Csáki István képe

Valóban, elnézést!

Valóban, elnézést! láttam hogy nyilvános, így pár olyat amihez semmi nem volt írva, kiegészítettem!

205
aziz képe

IV. ker. Drótaszamár Bt.:

IV. ker. Drótaszamár Bt.: a szervíz megszűnt, a bolt még megvan, a honlap nem működik, a telefon él, az e-mailt nem próbáltam :)

206
Zeo képe

Szépvölgyi úton, fenn a

Szépvölgyi úton, fenn a hegyen, van egy kis szerviz. Szombaton, vasárnap, hétfőn nincs nyitva, amúgy 12-18.

Ha valakinek Hármashatárhegy-mászásnál kattan el valami, van megoldás :)

---
Bikers, we set our own rules!

207
rafinator képe

amúgy ezt nem lehet

amúgy ezt nem lehet valahogy belevarázsolni a google earth-be?

------------------------
magyar kártyákkal a küllők közt

208
lujka képe

Szerintem nézd meg a topik

Szerintem nézd meg a topik tetejét.

Forgass!
*CMS* RABIC

209
rafinator képe

elejét?! a google maps-ről

elejét?! a google maps-ről van szó nem a google earth-ről :P
------------------------
magyar kártyákkal a küllők közt

210
lujka képe

én azon a térképen

én azon a térképen láttam olyan gombot, hogy view in google earth.
Ha mégsem, akkor nyugodtan felpakolhatod szerintem.

Forgass!
*CMS* RABIC

211
stexy képe

Ágoston Zsolt

Ágoston Zsolt 1676 Budapest X. Kozma u 7.
Apko BT 1029 Budapest Máriaremetei u 260
Aszódi László 1143 Budapest Cserei u 14
Awkland BT 1141 Budapest Öv u 78
Bar-Ker 97 BT 1078 Budapest Cserhát u 16
Bese Zoltán 1222 Budapest Tenkes u 9/C
Big Bike-Gapco Kft 1148 Budapest Őrs Vezér tér 18
Bike & Ski 1112 Budapest Bod Péter u 9
Bike Berguson 1035 Budapest Vihar u 12
Bike City 1158 Budapest Pestújhelyi u 33/B
Bike Store 1065 Budapest Nagymező u 37-39
Bikeman 1011 Budapest Hunyadi J u 4
Biot BT 1184 Budapest Teleki u 69
Blue Cet Sport 1023 Budapest Török u 5
Bogáncs BT 1188 Budapest Címer u 89
Bringa Barlang 1024 Budapest Retek u 29-31
Bringa Board BT Tóth Tibor 1068 Budapest Szondy u 98/B
Bringahintó Kft 1138 Budapest Hajós Alfréd sétány 1
Bringaker BT 1221 Budapest Vihar u 3/C
Bringász Kerékpár 1213 Budapest Szebeni u 1
Corratec Kerékvár Kft 1054 Budapest Bank u 6
Cserhalmi László 1062 Budapest Andrássy u 91
Cserny Kerékpár 1021 Budapest Zuhatagsor 12
Demeter Gábor 1026 Budapest Törökvész Lejtő 26/A
Erkocar - Szilágyi Erik 1196 Budapest Nagysándor József u 195
Filutás Kerékpárüzlet 1035 Budapest Kerék u 32
Font Ferenc 1181 Budapest Barcsay u 11/B
Frank Antal 1151 Budapest Benkő I. u 24
Fülöp Bizományi 1144 Budapest Gvadányi út 111
Fülöp Kerékpárcentrum 1145 Budapest Erzsébet Királyné út 14/A
Fülöp Róbert 1155 Budapest Vág u 92
Geselmann Kft 1221 Budapest Anna u 18
Glanz Szerviz BT 1214 Budapest Szent László u 34
Gomby Bike 1213 Budapest Mária Királyné u 14
Görgényi András 1068 Budapest Rippl Rónai u 27
Hajdú István kerékpárüzlet 1126 Budapest Kiss János Alt. U 26
Horváth és Orehovszki Kft 1122 Budapest Városmajor u 32/B
Hörl Kálmán 1181 Budapest Üllői út 453
Hörl Kerékpárüzlet Szerviz 1182 Budapest Petőfi u 24
Hrubus Gizella 1076 Budapest Thököly út 2
Hu-Go Bike Kerékpár 1091 Budapest Kálvin tér 7
Hungarobike 1026 Budapest Szilágyi E fasor 101
Irmina 2002 BT 1193 Budapest Táncsics M u 2
Ironman Nedelka József 1151 Budapest Vágó Ferenc u 33
Iutech Kft 1225 Budapest Kolozsvári u 64
Kecskés Győző 1172 Budapest IV. u 19
Kerékgyártó László 1221 Budapest Orsovai u 9.
Kerékpár-Kovács BT 1211 Budapest Rákóczi F u 89.
Kerékpárszerviz 1039 Budapest Deák u 12
Kermota Kft. 1121 Budapest Rácz András u 35
Kerti Mihály 1171 Budapest Csabagyöngye u 51
Kétkeréken BT 1037 Budapest Farkastorki u 20/A
Kiss Péter 1041 Budapest Lőrinczi út 7
KTM Off Road 1031 Budapest Emőd u 48
Kuti Géza 1025 Budapest Csalit u 4
László 99 Bt 1205 Budapest Kossuth L u 119
Lénárd László 1214 Budapest Erdősor u 131 IV/10
Luongo - Fehér Tamás 1136 Budapest Raoul Wallenberg u 1.
M&M Bike 1131 Budapest Reitter F u 158
Magyar Kerékpár Szerviz 1224 Budapest Damjanich u 5
Magyar Posta Rt 1145 Budapest Szugló u 9-15
Márai Béla 1173 Budapest Oroszvár u 2/a
Marathon Kerékpárüzlet 1071 Budapest Peterdy u 29
Misti és Társa BT 1215 Budapest Ady E u 49 I/5
Moab Kerékpárszaküzlet 1012 Budapest Attila u 87
Mountain Béka BT 1039 Budapest Margitliget u 3
Mountex BT 1024 Budapest Margit krt 61-63
Mountex BT 1134 Budapest Váci u 19
Mounty Kerékpár 1119 Budapest Etele út 71
Nagy Lajos 1065 Budapest Nagymező u 45.
Nella Kerékpárcentrum 1054 Budapest Kálmán Imre u 23
Németh Kerékpárüzlet 1138 Budapest Népfürdő u 19/C
Net Station Store BT 1134 Budapest Dózsa Gy út 140
Pál László 1121 Budapest Városmajor u 32/C
Pap Kerékpár 1173 Budapest Pesti u 37
Pedaloman 1045 Budapest Újpest városkapu
Petróczi Kerékpár 1204 Budapest Török Flóris u 13
Petróczy Kerékpár 1194 Budapest Üllői út 309
Pittmann Ferencné 1072 Budapest Rákóczi út 28
Polyák Kerékpárszerviz 1141 Budapest Mogyoródi u 205/B
Pottó-Spec 1222 Budapest Árpád u 69
Priboliszki Pál 1031 Budapest Vizimolnár u 8
Procross 1024 Budapest Margit Krt 67
Rem BT 1103 Budapest Óhegy u 15/B
Remetei Sándor 1045 Budapest Pozsonyi u 6/B
Ride Bike 1106 Budapest Őrs Vezér tér 25
Rokon Sportszer és Kerékpár 1039 Budapest Mátyás Király út 6
Roto Bike 1181 Budapest Üllői u 475
Sándor Gábor 1148 Budapest Nagy Lajos kir. U 76/a
Sándor Mátyás 1151 Budapest Bogáncs u 35
Somogyi Szabina 1165 Budapest Csenkesz u 4
Speed Bike 2000 BT 1188 Budapest Vasút u 48/B
Struc Kft. 1134 Budapest Kárpát u. 5.
Szécsi Gyula 1158 Budapest Kőrakás park 36.
Szervál Duó Kft. 1211 Budapest Gyepsor u. 1.
Tímár és Tímár Trade 1212 Budapest Erdélyi u. 25.
Tipo TKE. 1145 Budapest Amerikai u. 43.
Toti Kkt. 1048 Budapest Sárpatak u. 6.
Trió Bt. 1034 Budapest Ágoston u. 1.
Tumay Lajos 1121 Budapest Hunyad lejtő 21.
UFA Kft. 1037 Budapest Gyógyszergyár u. 48.
Velocipede Sportüzlet 1212 Budapest Rákóczi u. 127.
Velo-Touring 1118 Budapest Előpatak u. 1.
Volosinovszky Mihály 1205 Budapest Nagykőrösi út 69.
Zsombók és Társa kft. 1041 Budapest Görgey u. 87.

212
bonnie képe

uh, de jó lenne ez irsz

uh, de jó lenne ez irsz szerint sorbarendezve. be lehetne tenni a szerszámosba, és bárhol bármi ér, amit nem tudok megoldani, csak elő kéne kapni, és máris lehetne kerület szerint keresni. (meg esetleg telszámmal ellátva)
bonnie

213
bonnie képe

DONE!! 1011 Budapest Hunyadi

DONE!!

1011 Budapest Hunyadi J u 4 Bikeman
1012 Budapest Attila u 87 Moab Kerékpárszaküzlet
1021 Budapest Zuhatagsor 12 Cserny Kerékpár
1023 Budapest Török u 5 Blue Cet Sport
1024 Budapest Margit krt 61-63 Mountex BT
1024 Budapest Margit Krt 67 Procross
1024 Budapest Retek u 29-31 Bringa Barlang
1025 Budapest Csalit u 4 Kuti Géza
1026 Budapest Szilágyi E fasor 101 Hungarobike
1026 Budapest Törökvész Lejtő 26/A Demeter Gábor
1029 Budapest Máriaremetei u 260 Apko BT
1031 Budapest Emőd u 48 KTM Off Road
1031 Budapest Vizimolnár u 8 Priboliszki Pál
1034 Budapest Ágoston u. 1. Trió Bt.
1035 Budapest Kerék u 32 Filutás Kerékpárüzlet
1035 Budapest Vihar u 12 Bike Berguson
1037 Budapest Farkastorki u 20/A Kétkeréken BT
1037 Budapest Gyógyszergyár u. 48. UFA Kft
1039 Budapest Deák u 12 Kerékpárszerviz
1039 Budapest Margitliget u 3 Mountain Béka BT
1039 Budapest Mátyás Király út 6 Rokon Sportszer és Kerékpár
1041 Budapest Görgey u. 87. Zsombók és Társa kft.
1041 Budapest Lőrinczi út 7 Kiss Péter
1045 Budapest Pozsonyi u 6/B Remetei Sándor
1045 Budapest Újpest városkapu Pedaloman
1048 Budapest Sárpatak u. 6. Toti Kkt.
1054 Budapest Bank u 6 Corratec Kerékvár Kft
1054 Budapest Kálmán Imre u 23 Nella Kerékpárcentrum
1062 Budapest Andrássy u 91 Cserhalmi László
1065 Budapest Nagymező u 37-39 Bike Store
1065 Budapest Nagymező u 45. Nagy Lajos
1068 Budapest Rippl Rónai u 27 Görgényi András
1068 Budapest Szondy u 98/B Bringa Board BT Tóth Tibor
1071 Budapest Peterdy u 29 Marathon Kerékpárüzlet
1072 Budapest Rákóczi út 28 Pittmann Ferencné
1076 Budapest Thököly út 2 Hrubus Gizella
1078 Budapest Cserhát u 16 Bar-Ker 97 BT
1091 Budapest Kálvin tér 7 Hu-Go Bike Kerékpár
1103 Budapest Óhegy u 15/B Rem BT
1106 Budapest Őrs Vezér tér 25 Ride Bike
1112 Budapest Bod Péter u 9 Bike & Ski
1118 Budapest Előpatak u. 1. Velo-Touring
1119 Budapest Etele út 71 Mounty Kerékpár
1121 Budapest Hunyad lejtő 21. Tumay Lajos
1121 Budapest Rácz András u 35 Kermota Kft.
1121 Budapest Városmajor u 32/C Pál László
1122 Budapest Városmajor u 32/B Horváth és Orehovszki Kft
1126 Budapest Kiss János Alt. U 26 Hajdú István kerékpárüzlet
1131 Budapest Reitter F u 158 M&M Bike
1134 Budapest Dózsa Gy út 140 Net Station Store BT
1134 Budapest Kárpát u. 5. Struc Kft.
1134 Budapest Váci u 19 Mountex BT
1136 Budapest Raoul Wallenberg u 1. Luongo - Fehér Tamás
1138 Budapest Hajós Alfréd sétány Bringahintó Kft 1
1138 Budapest Népfürdő u 19/C Németh Kerékpárüzlet
1141 Budapest Mogyoródi u 205/B Polyák Kerékpárszerviz
1141 Budapest Öv u 78 Awkland BT
1143 Budapest Cserei u 14 Aszódi László
1144 Budapest Gvadányi út 111 Fülöp Bizományi
1145 Budapest Amerikai u. 43. Tipo TKE.
1145 Budapest Erzsébet Királyné út 14/A Fülöp Kerékpárcentrum
1145 Budapest Szugló u 9-15 Magyar Posta Rt
1148 Budapest Nagy Lajos kir. U 76/a Sándor Gábor
1148 Budapest Őrs Vezér tér 18 Big Bike-Gapco Kft
1151 Budapest Benkő I. u 24 Frank Antal
1151 Budapest Bogáncs u 35 Sándor Mátyás
1151 Budapest Vágó Ferenc u 33 Ironman Nedelka József
1155 Budapest Vág u 92 Fülöp Róbert
1158 Budapest Kőrakás park 36. Szécsi Gyula
1158 Budapest Pestújhelyi u 33/B Bike City
1165 Budapest Csenkesz u 4 Somogyi Szabina
1171 Budapest Csabagyöngye u 51 Kerti Mihály
1172 Budapest IV. u 19 Kecskés Győző
1173 Budapest Oroszvár u 2/a Márai Béla
1173 Budapest Pesti u 37 Pap Kerékpár
1181 Budapest Barcsay u 11/B Font Ferenc
1181 Budapest Üllői u 475 Roto Bike
1181 Budapest Üllői út 453 Hörl Kálmán
1182 Budapest Petőfi u 24 Hörl Kerékpárüzlet Szerviz
1184 Budapest Teleki u 69 Biot BT
1188 Budapest Címer u 89 Bogáncs BT
1188 Budapest Vasút u 48/B Speed Bike2000 BT
1193 Budapest Táncsics M u 2 Irmina2002 BT
1194 Budapest Üllői út 309 Petróczy Kerékpár
1196 Budapest Nagysándor József u 195 Erkocar - Szilágyi Erik
1204 Budapest Török Flóris u 13 Petróczi Kerékpár
1205 Budapest Kossuth L u 119 László 99 Bt
1205 Budapest Nagykőrösi út 69. Volosinovszky Mihály
1211 Budapest Gyepsor u. 1. Szervál Duó Kft.
1211 Budapest Rákóczi F u 89. Kerékpár-Kovács BT
1212 Budapest Erdélyi u. 25. Tímár és Tímár Trade
1212 Budapest Rákóczi u. 127. Velocipede Sportüzlet
1213 Budapest Mária Királyné u 14 Gomby Bike
1213 Budapest Szebeni u 1 Bringász Kerékpár
1214 Budapest Erdősor u 131 IV/10 Lénárd László
1214 Budapest Szent László u 34 Glanz Szerviz BT
1215 Budapest Ady E u 49 I/5 Misti és Társa BT
1221 Budapest Anna u 18 Geselmann Kft
1221 Budapest Orsovai u 9. Kerékgyártó László
1221 Budapest Vihar u 3/C Bringaker BT
1222 Budapest Árpád u 69 Pottó-Spec
1222 Budapest Tenkes u 9/C Bese Zoltán
1224 Budapest Damjanich u 5 Magyar Kerékpár Szerviz
1225 Budapest Kolozsvári u 64 Iutech Kft
1676 Budapest X. Kozma u 7. Ágoston Zsolt

bonnie

214
szabomikulas képe

1173 Budapest Oroszvár u

1173 Budapest Oroszvár u 2/a Márai Béla

Igencsak meglepődtem, mikor ezt megláttam, mert nehezen mondható, hogy ettől a helytől messze laknék, de nem vettem észre bicikliboltot eddig. Úgyhogy el is mentem, megnéztem. Így sem találtam semmit ami bicikliboltra utalna.

215
bonnie képe

azért a listát kezeljük

azért a listát kezeljük fenntartással..
ad1, nem tudom, honnan származik (pl a Thököly2nél sem láttam még bringaboltra utaló nyomot, vagy nem hiszem,h a magyar posta külsős bringákkal is foglalkozik)
ad2, nem tudom, mikori
ad3, pnd
ad4, kérem a sörömet

bonnie

216
stexy képe

Most csak ennyit tudtam

Most csak ennyit tudtam felrakni.Egyébként nézzétek meg a bringáimat.Saját import.
És az árak!!!!

217
stexy képe

http://www.dhs.atw.hu Ez

http://www.dhs.atw.hu

Ez majdnem kimaradt.
www.dhsbikes@freemail.hu levélcímre el tudom küldeni az árakat.

218
SagiK képe

Rátaláltam erre a

Rátaláltam erre a térképre, gyorsan fel is vittem 3 boltot, egyet meg picit arrébb helyeztem, helyismeretem alapján.
Jó lenne, ha mindenki felrakná legalább azokat a boltokat/szervizeket, amelyek mellett naponta elteker.
Hogy lehetne reklámot csinálni a dolognak?

219
mate képe

nagyon jó kis térkép,

nagyon jó kis térkép, fent a postban is hivatkozva vagyon ;)

az a kérés, hogy legalább egy boltnevet-címet (esetleg telefonszám, honlap bármi)adjatok meg a helymegjelölés mellett, hogy még hasznosabb lehessen.

Bringaboltok-szervizek térképe, szerkezd Te is!
mate

220
Norush képe

'1045 Budapest Pozsonyi u

'1045 Budapest Pozsonyi u 6/B Remetei Sándor
1045 Budapest Újpest városkapu Pedaloman'

Ezen szeretnék pontosítani, mert Sándor személyes jóbarátom!
Városkapunál található a Pedaloman nevű kerékpárbolt, Pozsonyi utcai címen csak egy lakás található, az csak székhely, ne keressen senki sem ott bringaboltot!

Valamit a 4. kerülethez annyit fűznék csak hozzá, hogy Bringanti boltjából Pedaloman2 lett, majd megszűnt, mert az önkormányzat eladni kívánja a helységet. (bizonyára sokkal hasznosabbnak ígérkezik egy szolárium-helységet nyitni..vagy valami hasonlót)

221
dJw_ képe

Folyamatban van egy

Folyamatban van egy országos bringabolt adatbázis elkészítése. Akit érdekel a dolog szálljon be a szerkesztésbe, küldjetek infót. Ha nem gond ebből a fórumból is tanulunk hozzá ;)

Bringabolt kereső

222
hf képe

Ha erre most válaszolok,

Ha erre most válaszolok, akkor már nem lehet módosítani...

hf, aki arra fordítja a szabadidejét, hogy az észak-pesti bringásoknak jó legyen

223
mcysh képe

Kerestem a

Kerestem a köszönetnyilvánítást a linkelt oldalon, de eddig még nem találtam meg.
===
bácsi a biciklin

224
hf képe

Nekem is ez fáj. Ez az

Nekem is ez fáj. Ez az ember gátlástalanul lop tőlünk, bármit: adatot, ötletet, ami jön.

hf, aki arra fordítja a szabadidejét, hogy az észak-pesti bringásoknak jó legyen

225
dJw_ képe

szeretném, ha elnézést

szeretném, ha elnézést kérnél a vádaskodásért. Ezt a fórumot az _UTÁN_ találtam meg, hogy kész lettünk egy alappal és nézegettem a googleban mi hasonlók vannak még.

1. te megvádolsz engem, hogy lopok
2. amit szerinted lopok, egyébként nyilvános adat
3. az ötlet születését illetően előbb tájékozódj, aztán vádolj
4. nem kell, hogy mindenki kitegyen köszönetet az oldalára a CM-nek, aki valaha ide írt, vagy értesítette a közösséget valamiről... de lásd, mi nem vagyunk tolvajok és rossz szándékunk sincs, megköszönjük nektek, hogy Ti is gyűjtitek az infókat. ;)

Kérlek hf, és mcysh meg bárki más, aki meg akar vádolni, előbb beszéljük meg... tényleg semmi rossz szándék nincs.

--
Bringabolt adatbázis

226
somma képe

Stefidzsi, a 8. kerületi

Stefidzsi, a 8. kerületi boltok közül a Kálvin térnél leledző 'Speed Metal' immár 'Allez' néven szerepel.

227
Leva képe

Gravity Bike 1070 Budapest,

Gravity Bike
1070 Budapest, Damjanich u. 2.
Tel: +36-30 964 3133

Blue Cet Sport
1023 Budapest, Török u. 5.

Hosszú Kerékpár
1201 Budapest, Köztemető u 71.

228
mate képe

Szia, az általad ismert

Szia,

az általad ismert üzleteket jelöld be a térképen :)

ill. ha a környékeden megszünt/megváltozott egy üzlet, azt is frissítheted, így aktuális marad.

Köszi (mindenki nevében is - eddig több mint 23 ezren használták)

Bringaboltok-szervizek térképe, szerkezd Te is!
mate

229
fontos!!! képe

a gt bolt milyen utcában

a gt bolt milyen utcában van??(annyit tudok h az árpád híd budai oldalán van :S,ezért kérdenm h pontosan hol van)előre is kössz!!!

230
dobosjános képe

sziasztok! van egy elado

sziasztok!
van egy elado allrix eagle 45.000 forinté ezen a számon hivj 06 20 828 01 21

231
Névtelen képe

Hi! Ez a bolt MEGSZŰNT

Hi! Ez a bolt MEGSZŰNT létezni rég!!!
- Sawa Bringa Kft.: 1085 Budapest, József krt. 41. (az udvarban) Tel: 337-4389

Ha tudjátok töröljétek, h ne menjen más is hiába oda, ha eszerint keresgél...
Amúgy nagyon hasznos lista, köszi!!!

232
Blao86 képe

Valaki meg tudja mondani,

Valaki meg tudja mondani, hogy miként tudok olyan helyes kis zöld bringás jelet készíteni?
Ott éktelenkedik az a randa kék nyíl, amit az előbb csináltam.:(

Előre is Köszi:
Blao

233
Névtelen képe

Sziasztok! Arról nincs

Sziasztok!

Arról nincs véletlenül egy lista, hogy mely bicikli boltokban lehet egészségkártyával fizetni?
Szeretnék venni egy Gepida Alboin 300 CRS bringát, de ami egészségpénztáras boltokat találtam azokban csak a 2009-es modellből volt 52-es, de az már picit drága, jobb lenne egy 2008-as, viszont abból meg szinte mindenütt csak 58-as van vagy ahol van 52/53-as ott meg nincs egészségkártya.

234
pata képe

Gondolom az

Gondolom az egészségpénztáradnak van a legjobb listája arról, hol fogadják el a kártyádat. Ha így se találsz, akkor próbáld meg rávenni a boltokat, hogy barterezzék le valahogy egymás közt.

235
Névtelen képe

Jogos, megnéztem, de van

Jogos, megnéztem, de van ahol a 2008-as modell drágább mint ahol alapból néztem a 2009-est.
Úgy látszik nem úszom meg 100 alatt.

236
azsofi24 képe

A 12. kerületben: Zentai

A 12. kerületben:
Zentai Sport
1123 Bp. Németvölgyi út 53/A
tel.: 212-30-53
0630/95-11-686
www.zentaisi.hu
Bár ők elsősorban sífelszereléssel foglalkoznak, kerékpárszerviz is egyben, a bicajom kerekét itt cserélték ki.

237
peet képe

IX. Ker: Just 4 Sport

IX. Ker:

Just 4 Sport Kft.
1097. Budapest, Vágóhíd u. 1-3.
+36-1-217-5179
H-P 9.00-17.00, Szo.: 9.00-13.00

Térképen: http://maps.google.com/maps?f=q&source=s_q&hl=hu&geocode=&q=Budapest,+v%...

Védd magad!
----------------------------------------
Kék-fehér Simplon, piros csíkos bukó, rettentő kék kesztyű, lámpa a sisakon.

238
arif képe

A 8. kerület Vásár u. 4.

A 8. kerület Vásár u. 4. alatti címhez elhelyezett linkek döglöttek.
Ellenben ugyanaz alatt a szám alatt található a Schwinn-Csepel Márkabolt és Szervíz
1087, Vásár u. 4.
1/787-0413
http://www.schwinncsepel.hu/index.php?page=10

Az előző kommentben olvasható bolt szomszédjában (???) van a Bringarázs
1097, Vágóhíd u. 3-5.
70/433-9832
http://www.bringarazs.hu/indexx.html

239
Torpedo képe

XVI. ker. Veres Péter úton

XVI. ker. Veres Péter úton is van egy bolt a Jókaitól vissza a city felé!
Elérhetőség:
KS bolt és szervíz, 1163 BP, Veres Péter út 91.
(Sashalom és Mátyásföld repülőtér
HÉV-megállók között). Tel: 403-57-06
www.kskerekpar.hu

240
Blao86 képe

Beke Bike XI. ker. Bocskai

Beke Bike

XI. ker. Bocskai út 21.
Tel:06-30 501-9996
http://www.bekebike.hu/

Nem rég nyílt.

241
hf képe

már van weboldaluk:

242
Szter képe

Van egy pár hónapos!

Van egy pár hónapos! :)

Bringarázs www.bringarazs.hu
1097 Vágóhíd u. 3-5.
tel: 70/433-9832
bringarazs kukac gmail pont com
nyitva H-P 11:00-19:30 + Szo 10:00-14:30

-----------------------------------------------------

243
Ukrain képe

Hóbort Ski&Bike XVII Berky

Hóbort Ski&Bike

XVII Berky Lili utca 58
Telefon: +36 1 273-1808

Fax: +36 1 273-1809

E-mail: hobort@hobortsport.hu

Web: http://www.hobortsport.hu

Ukrán a narancs fekete tigrissel

244
hét nulla kettő képe

Használtbicaj.com (tényleg

Használtbicaj.com (tényleg ez a neve)
Foglalkoznak felújítással, kerékpárépítéssel és szervízzel. Igaz, nem az a kimondott "bolt".

http://www.hasznaltbicaj.com
Budapest, XI. kerület, Csurgói út 15.
Tel: 20/55-66-434
E-mail: info@hasznaltbicaj.com

245
BeMark képe

1071 Budapest, Dózsa

1071 Budapest, Dózsa György út 64.
http://www.bringaland.hu

246
gontar képe

1031. Budapest, Vízimolnár

1031. Budapest, Vízimolnár utca 8.
ez egy kis, maszek sport bolt, neve sincs nagyon :) tipikus lakótelepi üzlet:) de nagyon profi az ember szerelésben és nagyon segítőkész. ezen kívül olcsó is :)

247
Sápa-tag képe

A XI. kerületben a

A XI. kerületben a Bikesupport elköltözött, új címük: Baranyai utca 25.

-----
atysh

248
Gabika képe

Akkor már nem is kell

Akkor már nem is kell felhívnom az Istvánt, köszi.

-----------
Te is sörrel rakod? :)

249
Frajti képe

Zöld Pont Kerékpár már

Zöld Pont Kerékpár már van a Győri út 1. sz. alatt Budán. XII. ker az már asszem.

Solo la AS Roma per sempre!

250
Gabika képe

így igaz. ----------- Te is

így igaz.

-----------

251
Gabika képe

A XI. kerületi

A XI. kerületi bájkszápport kerékpáros bolt elköltözött, nemsokára mondom hová.

-----------

252
Nesze nincs bejelentkezve képe

Kex megszűnt!!!

Kex megszűnt!!!

253
Szter képe

Stefidzsi helló! Te vagy

Stefidzsi helló!
Te vagy még? kezeled ezt a fórumot?
Mert ha igen, akkor egyesítsük erőinket, ne legyen dupla munka összekalapálni ezt: http://spreadsheets.google.com/ccc?key=0AlNNwsVd-m9bcGJVWEw4cjRfVEwwY2xaO

Bővebben itt irtam le, hogy mit-miért-hogyan :) Légyszi vedd fel velem a kapcsolatot priv. és akkor lezsírozzuk, hogy a te adataidat felhasználva hogyan kalapáljuk ki a MASTER táblázatot! KÖSZI!!!

254
bdave képe

3. ker: Superpole -

3. ker: Superpole - Pacsirtamező utca 38.

A kerékpárok és a motorok két külön boltban vannak, de ugyan azon boltnév alatt (Superpole).

255
FishÚR Chef képe

Probike 1023 Szilágy

Probike 1023 Szilágy Erzsébet fasor 13-1

Tel:325 54 06

Rakom a várost és nyomom a Békát... Kő még v.mi?

256
Stefidzsi képe

Vagyok, élek. Igyekszem

Vagyok, élek. Igyekszem frissíteni, hogy szolgálhassa a célt, amit Kükü kitalált.
Köszi, hogy írtok.

257
Szter képe

Király! :) Köszi, a

Király! :) Köszi, a külön levelet is megkaptam, e-mailben folytathatjuk a feladataink pontosítását (7végén írok majd neked is!)

Addig az lenne nekem segítség, ha a fórumhozzászólások tartalmát feltöltenéd a kis listádba a topik tetején! A tegnapi feladatvállalóknak is ezt ajánlanám, én is abból dolgozgatok a MASTER táblába stb. Szóval az lenne a menetrend, hogy mindenki fórumba be, te fent kilistázod és abból (+egyéb infokból áll a MASTER chart) és ezekből tudnak a térképészek dolgozni.

Ehhez képest újdonság ez a pontozós weboldal, de egyelőre nálam nem jön be, úgyhogy őt is belekanyarítjuk a munkánkba, hogy tényleg ne dolgozzunk feleslegesen többen ugyanazon!

Köszi!
E*

258
ntms képe

Új bolt a

Új bolt a belvárosban!!!

VELODREAM

csomo uj cuccot arulnak, amit mashol meg nem lattam, es az araik is elegge jok

www.velodream.hu
Bolt+szervíz: 1065 Budapest, Vasvári Pál u.3.
velodream@velodream.hu

+36 1 708 2985

Hétfő: 13-18, K - P: 10-18-ig, Szo: 10-13-ig

259
dobermann képe

Valóban jó bolt! MK

Valóban jó bolt!
MK tagoknak kedvezménnyel és némi alku is belefér.
Aktív bringások mindannyian.
Szervíz is OK!

Tradicio és Minőség! 1954-ota :D

260
Stefidzsi képe

Beírtam a boltokat. Ha

Beírtam a boltokat. Ha valamit kihagytam vagy elrontottam, szóljatok.

261
Szter képe

Másik topicban jurtától

Másik topicban jurtától az alábbi infok:
Megj.: nemtom, hogy szerepel-e már a fenti listádban, légyszi ellenőrizd, a táblázatba beírom, viszont a MASTER chart linket http://spreadsheets.google.com/ccc?key=0AlNNwsVd-m9bcGJVWEw4cjRfVEwwY2xa... is légyszi tedd be fentre Köszi!!! :)

XII. ker.

Bolt neve: BikeArt Center (2. boltjuk)
Bolt pontos címe: 1126 Budapest, Kiss János altábornagy utca 26.
Nyitvatartás: H-P 10-18, Szo 9-13
Tel: (1) 202-3854
E-mail: rendeles@bikeart.hu (nyilván központi cím, nem egyedi bolti)
Web: www.bikeart.hu (szintén céges lap)
Egészségpénztár:
Patika
Winterthur
Tempo
Allianz Hungária
Talizmán
Uniqua
OTP
MKB
AXA

Bolt neve: MOAB Kerékpár (2. boltjuk)
Bolt pontos címe: 1123 BP. Nagyenyed u.5 .
Nyitvatartás: H-P 10-19, Szo 9-13
Tel: (1) 356 6254, (30) 250 9858, (70) 392 5650
E-mail: moab@moab.hu (ld. megjegyzést fent)
Web: www.moab.hu
Egészségpénztár: NINCS INFORMÁCIÓM

262
Szter képe

Stefidzsi, légyszi itt és

Stefidzsi, légyszi itt és nézz körül és vezesd fel a listába az esetleges újakat!

http://www.criticalmass.hu/blogbejegyzes/20090825/segits-bringaboltok-li...

Köszönet!!!
E*

263
Kerasz képe

Mivel budapesten 23.

Mivel budapesten 23. kerület van ,és ez valahogy nincs benne a köztudatban,illetve listában:Kerékpár Soroksár 1238.Budapest Hősök tere 17.

264
Szter képe

Cool, köszönjük! :) Sztem

Cool, köszönjük! :)
Sztem eddig azért nem volt, mert az a legtöbb bringásnak homályos terület. Kedvenceim onnan pl. az Ecetfa utca és a Haraszti út 44. Szóval járunk arra :) de bringaboltok jöhetnek még!!!

Köszi!
E*

265
Kerasz képe

Örülök hogy

Örülök hogy segíthettem,sajnos ez az egyetlen kis bringabolt Soroksáron,a másik a"TÍZPRÓBA" áruház...

---------------------
TREK silver-black

266
Ji-ten képe

VI.ker. Bringaguru, ez most

VI.ker.
Bringaguru, ez most nyílt újonnan
1064 Budapest, Vörösmarty utca 46.
e-mail:bringaguru@bringaguru.hu

http://www.bringaguru.hu/bringaguru.hu/Elerhetosegeink.html

267
MonoSport Kft képe

MonoSport Kft. 1064 Bp.

MonoSport Kft.

1064 Bp. Vösörmarty u. 62

Magyarország legnagyobb egykerekűs boltja!
Monociklik mellett különböző egyéb felszerelések, alkatrészek, egyensúlyozó termékek széles választékban
.

268
hf képe

Steer térképe nem

Steer térképe nem működik!

hf
13. kerületi bringás hibabejelentő!

269
peterufo nembe képe

III. Kaszásdűlő u. 2.

III. Kaszásdűlő u. 2. Gyurma Bringa melletti gumibelső automatát ellopták!!! Már sajnos nincs... :-/

270
mVik képe

Múlt héten találtam egy

Múlt héten találtam egy új boltot, Bokréta utcában kb. a 26-os szám alatt!
Végre egy újabb bolt a IX-ben!
Bővebb infó, ha arra járok, és nyitva is lesz;)

271
uwja képe

kerékpár szaküzlet és

kerékpár szaküzlet és szerviz:
egressy út 97/b
nyitva: hétköznap 11h(?)-18h

272
mVik képe

Frissíti, karban tartja vki

Frissíti, karban tartja vki a google maps-os térképet?

273
Spikk képe

Én szoktam reszelgetni,

Én szoktam reszelgetni, főleg ahol járok, ami a XI. kerület, de ha más adódik, ahhoz is hozzányúlok, csak az ritkább.

274
Cseya képe

Ennek a mondatnak az a

Ennek a mondatnak az a szépsége, hogy szövegkörnyezet nélkül is van értelme.

275
Spikk képe

Nem tehetek róla. Így

Nem tehetek róla. Így sikerült elsajátítanom a nyelvhasználatot. :-)

276
Törölt felhasználó képe

:-D best of-os

:-D best of-os

277
Zoltaan képe

A hugo-sport linkje

A hugo-sport linkje hibás.
helyes link: Hugo-Sport kerékpárbolt = www.hugo-sport.hu/index.html

278
Oversize Load képe

11. kerület Váli u. 10.

11. kerület Váli u. 10. szám alatt a Bikesupport megszűnt. Ugyanazon a helyen másik bringabolt nyitott:
Váli kerékpár
tel: 20/362-80-23

279
Spikk képe

A Bike Support a Baranyai

A Bike Support a Baranyai 25-ben van (mondjuk nem voltam arra mostanában), nem lehet, hogy költözésről van szó? Vagy 2 volt és bezárt az egyik?

280
Oversize Load képe

Lehet költözés, a

Lehet költözés, a Baranyai utcán fehér holló gyakorisággal fordulok elő.

281
kossuth képe

A Bikesupport elköltözött

A Bikesupport elköltözött még jópár hónapja a Baranyai utcába, a helyén pedig nemrég nyílt egy új bolt.

--
kossuth - himmel.hu

282
Szilvi77 képe

Köszi, nekem nagy

Köszi, nekem nagy segítség volt, hogy itt megtaláltam a XVI. kerületi boltok között a KS adatait! A többi hasonló címgyűjteményben nem szerepelt, hozzánk meg ez van legközelebb. :o)

283
Drody képe

Steer, a térkép link

Steer, a térkép link rossz.

........................
Formaharc és sci-fi.

284
Lesley képe

Frissítettem a Máté

Frissítettem a Máté által létrehozott térkép 8ker részét

285
norbijúzer képe

költözik a bajnok

költözik a bajnok is.
http://hercehurca.hu/node/634

--
--
--

286
pujcsi képe

Speed Bike: 1193 Budapest,

Speed Bike: 1193 Budapest, Hungária út 2.

Hétfő - Péntek 10.00 - 19.00
Szombat 10.00 - 15.00
Vasárnap Zárva

Elérhetőségek:
Mobil 20/999-77-80
Telefon 061/7068-999
E-mail webshop@canga.hu

www.canga.hu

287
pujcsi képe

Speed Bike: 1193 Budapest,

Speed Bike: 1193 Budapest, Hungária út 2.

Hétfő - Péntek 10.00 - 19.00
Szombat 10.00 - 15.00
Vasárnap Zárva

Elérhetőségek:
Mobil 20/999-77-80
Telefon 061/7068-999
E-mail webshop@canga.hu

www.canga.hu

288
kossuth képe

Nó-Ta Bringa XI. Rátz

Nó-Ta Bringa

XI. Rátz László u. 74/D.

http://notabringa.hu/

H-P: 10-19h
Sz: 10-14h

--
kossuth - himmel.hu

289
csekoandi képe

Én a 20. kerületi

Én a 20. kerületi Vadhajtással (Ady Endre u.) nagyon megszívtam... Kétszer is. Drágák, lassan és nem jól dolgoznak........

Helyette javaslom a Török Flóris úti céget...

Andi

290
pujcsi képe

Nna, a szerkeszthető

Nna, a szerkeszthető térképre feltöltöttem pár csepeli boltot + plusz sok bizonytalant. A hétvégén ezeket ellenőrzöm, mert úgyis viszem a plakátokat+matricákat. Ha bárki tud még csepeli boltot, vagy esetleg tudja, hogy vmelyik már tuti nincs, akkor írja meg most! Köszi!

291
lurex képe

Ismeri valaki a 7. kerület

Ismeri valaki a 7. kerület Síp utcában bezárt Agyváltó ex-üzletvezetőjének elérhetőségét? Azt hiszem Bence a keresztneve. Bizományba otthagyott biciklimet szeretném visszakapni!
Hálás lennék!

292
Oleever07 képe

Nemrég nyitották meg az

Nemrég nyitották meg az Ecobike bringaboltot, ami a 20. ker.-ben, a Baross utca 3. szám alatt található.

hétfő: 11.00 - 18.00
kedd-péntek: 10.00 - 18.00
szombat: 9.00 - 13.00
vasárnap: zárva

telefon: 06-1/706-3680
mobil: 06-20/466-0987
e-mail: info@ecobike.hu

http://www.ecobike.hu/
----
Fábián Olivér from Pesterzsébet :-)
Járgányom: egy ALPHA monti tele CM-matricákkal

293
Cseya képe

Magas laszti.

Magas laszti.

294
pujcsi képe

Nna,mate térképén Csepel

Nna,mate térképén Csepel nem gyártelepi része frissítve, összesen négy boltról tudnak a tulajok:

WangerBringa
Királymajor Üzletház
1212 Budapest, Széchenyi u. 92/b
Telefon: +36-30-56-66-133
E-mail: wangerbringa@freemail.hu
Web: wangerbringa.sokoldal.hu
Nyitvatartás:
Hétfő-Péntek: 10-19, Szombat: 10-13
Télen: (November-Február)Hétfő-Péntek: 10-17, Szombat: ZÁRVA

Velocipede Csepel Kerékpár
1212 Budapest, II. Rákóczi Ferenc út 127.
Hétfőt-péntek: 9.00-17.00-ig
Szombat: 9.00-12.00-ig
Vasárnap zárva
http://www.velocipede.hu

BringÁSZ kerékpárüzlet és szerviz
1212 Budapest,
Szebeni u. 1.
Nyitva:
H-P: 10-18
Sz-V: nincs

Kerékpár üzlet és szervíz (ennyi van a szórólapon)
Budapest 1211, Kossuth Lajos utca 48-50.
Tel: 70-366-2724
Nyitvatartás:
H: zárva
K-P: 10-18
Sz: 9-13

295
pujcsi képe

Amúgy ajánlom minden

Amúgy ajánlom minden segítőnek, hogy miközben osztja a plakátokat, szerezzen be minden hasznos infót a meglátogatott boltokról, és posztolja ide: akkor évente kétszer frissülhetne a lista+térkép! :-)

296
pujcsi képe

ja, még annyi, hogy CM

ja, még annyi, hogy CM plakáttal a kezedben állsz ott, a bolttulajok még segítenek is megtalálni a többi boltot a környéken: én két új címet így tudtam meg. Szóval a jó ügyért mindent! :-)

297
DarkBMW képe

Sziasztok, 10-15 perce

Sziasztok, 10-15 perce regiztem, én is nagy bringás vagyok.
Bemutatkozás:
Nevem: Kondor Gergő
Nem: Fiú
15 éves vagyok, napi 20-30KM-t is tekerek.
XIX.(19.) Kerületben lakom.
Bringám: 2009.6.29.-én vettem. Márka: Scott Aurora 2007-es modell.
Kép a bringámról: http://www.velopiter.ru/preview/velo/velopiter/700/scot030.jpg
Nah szerintem abba is hagyom nem akarok regényt írni:)
-----------------------------------------------
Telefonszám:+3670/656-4800
MSN: bmw_95@freemail.hu
By:DarkBMW

298
j_gergo képe

Tök jó, de ezt egy másik

Tök jó, de ezt egy másik fórumba kellett vlna küldeni. Ide a bicikliboltok jönnek. Amit te keresel az az én bringám topik.

Egyébként meg hajrá, gyere felvonulni. :-)

299
DarkBMW képe

:) Van itt olyan fórum,

:)
Van itt olyan fórum, ahol lehet beszélgetni, és nem a boltokról van szó?:)
ÁPRILIS 24 15:00 kor, megyek felvonulni!
olvastam már azt a hírt, telefonszámot tud valaki adni, hogy ha eltévednék?:D
Úgy szoktam bringázni hogy Lágymányosi hídig elmegyek és onnétól megyek majd Lánchídig.
ha vki felvenne msn-re.. az jó lenne, tudnék kérdezgeti:)
-----------------------------------------------
Telefonszám:+3670/656-4800
MSN: bmw_95@freemail.hu
By:DarkBMW

300
j_gergo képe

Szerintem nem fogsz

Szerintem nem fogsz eltévedni. Már egy órával a vonulás előtt biciklisdugó lesz a környező utcákban mindenhol. A lánchíd ki se fog ltszódni a bringások alatt.

Ezen kívül több környékről szokott "csillagtúra" menni a céemre. Én nem arra lakom, ahol te, de lehet, hogy a te lakhelyedről is indul egy társaság együtt a céemre.

Kérdezgetni meg lehet itt bátran, de a tudnivalók alatt kb minden lényeges össze van foglalva.
––––––––––––––
ʞoʎƃɐʌ ƃɐʇqnlʞ